İSTANBUL HABERLERİ

Akbank 11 Stevie Ödülü kazandı

DHA
17.10.2016 - 14:25 |Son Güncelleme :
Akbank 11 Stevie Ödülü kazandı
DHA

İstanbul, 17 Ekim (DHA) - Akbank, uluslararası iş dünyasının prestijli ödüllerinden International Business Awards kapsamında 11 Stevie Ödülü birden kazandı.
Müşterilerinin yaşamlarını kolaylaştırmayı temel ilke olarak benimseyen Akbank'ın bu hedef çerçevesinde düzenlediği kampanyalar, geliştirdiği ürün ve hizmetler, uluslararası düzeyde de beğeni topluyor.
Akbank, uluslararası iş dünyasının en prestijli ödüllerinden bir olarak kabul edilen, bu yıl 13. kez düzenlenen ve 60 ülkeden 3,800’ü de aşarak rekor katılımın yaşandığı 2016 yılı International Business Awards kapsamında 11 Stevie Ödülü birden kazandı.
Akbank İnsan Kaynakları (İK) Ekibi, Nesilden Nesile Akbanklı Projesi’yle International Business Awards’un uluslararası düzeyde uzmandan oluşan 200 kişilik jürisinin değerlendirmesiyle “Altın Stevie” kazandı.
Büyük Jüri, Akbank'ın, Babalar Günü’nde, “her ihtiyacımız olduğunda yardımımıza koşan, desteğini doğduğumuz günden beri esirgemeyen babalara hediye etmek için” hazırladığı ve “Bababank” adıyla yayınlanan kampanyasına da üç Gümüş Stevie birden verdi.
Akbank’ın “68 yıldır yerini dolduramadıkları tek bankanın Bababank olduğunu” vurguladığı kampanyasının ödülleri, “Yılın En İyi Marka Deneyimi, Yılın Online Pazarlama Kampanyası ve Yılın Düşük Bütçeli Kampanyası” dallarında verildi.
Akbank, Yılın Bilgi Teknolojileri Ekibi (IT Team) alanında da iki Gümüş Stevie Ödülü kazandı. Akbank Bilgi Teknolojileri Ekibi ödüllerini, Şube Uygulama ve Direkt Bankacılık dallarında kazandı.
Akbank Esnaf Kardeşliği, “Yılın Pazarlama Kampanyası - Finansal Ürün ve Hİzmetler” dalında, “Akbank Girişimcilik Birimi” Yılın Bilgi İşlemleri Ekibi dalında, Akbank Varlık Yönetimi “Finansal Hİzmetler - Yılın En İyi Yeni Ürün ve Hizmetler” dalında, Akbank Esnaf Kardeşliği “Yılın En İyi İletişim / Halkla İlişkiler - Pazarlama ve Tüketici Ürünleri” dalında ve Şehrin İyi Hali Projesi de, “Avrupa’da Yılın En İyi Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projesi” dalında Bronz Stevie Ödülü kazandılar.
 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İstanbul haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İstanbul ilinden Akbank 11 Stevie Ödülü kazandı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 17 Ekim 2016 tarihinde saat 14 25’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Akbank 11 Stevie Ödülü kazandı haberi güncellenecektir.

İSTANBUL NAMAZ VAKİTLERİ

25 Kasım 2020, Çarşamba
 • İmsak
  06:26
 • Güneş
  07:56
 • Öğle
  12:56
 • İkindi
  15:24
 • Akşam
  17:46
 • Yatsı
  19:10
Sayfa Başı