GeriAlışveriş Zümrüt Takı Koleksiyonu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Zümrüt Takı Koleksiyonu

Zümrüt Takı Koleksiyonu

Efsanelerin taşı zümrüt ile kendinize farklı bir hava katmaya hazır olun.

Efsanelerin taşı zümrüt ile kendinize farklı bir hava katmaya hazır olun. Koçak Pırlanta’nın birbirinden güzel ve etkileyici parçalardan Zümrüt Takı Koleksiyonu vitrinlerdeki yerini aldı.

Zümrüt Takı Koleksiyonu; zümrüt taşının etrafındaki pırlantalardan oluşan çiçek motifleriyle süslenmiş ve damla şeklindeki zümrüt taşının çevresi pırlantalarla zenginleştirilmiş olan kolye, küpe, yüzük ve setlerden oluşuyor. Koleksiyon renginden dolayı doğayı, yaşamı, gençliği, yenilenmeyi, ümitleri ve dinçliği simgelediği gibi aynı zamanda da Koçak kadınının şıklığına bu güzellikleri de katacak…

Koleksiyonda yer alan tasarımlar hem gün içinde hem de gece kullanılabilecek şekilde tasarlanmış birbirinden şık modellerden oluşuyor.

Zümrüt Takı Koleksiyonu

Zümrüt Efsanesi

Dünyanın en kıymetli taşlarından biri olan Zümrüt “Efsanelerin Taşı” diye anılmakla birlikte bağışıklık sistemi, sinir sistemi, kalp, ciğer ve böbreği kuvvetlendirdiği de bilinir. Beden-ruh-zihin için tonik vazifesi görür ve kuvvetli bir duygusal dengeleyicidir.

Bolluk, sevgi, iyilik, sakinlik, denge ve sabır unsurlarını içerir. Zümrüt’e kimi yerlerde "Koşulsuz Aşk Taşı" da denmektedir. Aynı zamanda verilebilecek en iyi armağan olarak görülür. Renginin yeşil olması nedeniyle yağmur yağdırdığına da inanılan zümrüt, Koçak koleksiyonundaki yerini alırken cazibe ve şıklığı gözler önüne seriyor.

Zümrüt pırlanta koleksiyonu ve diğer koleksiyonlar Türkiye çapındaki tüm Koçak Gold mağazalarında ve www.ekocakgold.com adresinde sizleri bekliyor…

False