GeriAlışveriş Yüz ve vücut bakımı bebeklikte başlasın!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yüz ve vücut bakımı bebeklikte başlasın!

Yüz ve vücut bakımı bebeklikte başlasın!
Abone Olgoogle-news

Klorane Bebe Kalendula Ekstreli Yüz ve Vücut Bakım Kremi...

Bebeklerin nazik cildini calendula (aynısafa çiçeği) ekstresi ile yatıştıran Klorane Bébé Creme Hydrante Vitaminée’in içeriğindeki A ve E vitamini, cildi dış ataklara karşı korur, gliserin, shea ve kartam yağı ise cildi besler.

Bebeklerin cildi ince, duyarlı ve az yağlıdır. Bu yüzden tahrişlere ve mikroplara karşı direnci daha düşüktür. Bu yüzden ebeveynler, özellikle yenidoğan ve bebeklik döneminde temizlik, hijyen ve bakıma çok önem vermelidirler. Bebek cildi yağdan yoksun olduğu için koruyucu bakıma ihtiyaç duyar. Annelerin, bebeklikte başlayan yüz ve vücut bakımına özen göstermesi gerekir.

Klorane Bébé özellikle banyodan sonra nazik bebek cildinin kurumaması için yüz ve vücuda bakım sağlayan nemlendirici bakım kremini kullanmayı tavsiye ediyor.

Bebeklerin nazik cildini kalendula ekstresi ile yatıştıran Klorane Bébé Crème Hydratante Vitaminée, E ve F vitamini ile cildi dış ataklara karşı korur. Gliserin, shea ve kartam yağı ile cildi besler. Bebeklerde yüz ve vücuda nazik hareketlerle uygulanır.  

False