GeriKişisel Bakım Yumuşacık bakımlı ayaklar için
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yumuşacık bakımlı ayaklar için

Yumuşacık bakımlı ayaklar için
Abone Olgoogle-news

bebek, çocuk, güzellik, kadıncaya dair herşey Bebisler.com'da

Neutrogena Norveç Formülü Ayak Kremleri yüksek miktarda gliserin ve diğer nemlendirici etken maddeleri ile kuruluk problemi yaşanan ayaklar için üretilmiştir. Özellikle kuruluk nedeniyle çatlamış topukları ve nasırlaşmış bölgeleri anında rahatlatır, aşırı kuruluk ve çatlakların oluşmasını önler, kuru ve çatlamış derinin onarılmasına yardımcı olur.

Ayak bakımı, kişisel bakımın en önemli bölümlerinden biridir. Bütün gün ayaklarımızın üzerinde durduğumuz düşünülürse ayak sağlığının yaşamımızdaki önemi çok büyüktür. Ayak sağlığını ancak düzenli bakım ile sağlayabiliriz. Yazın geldiği günlerde ayaklarınıza gösterdiğiniz özeni yaz sonrası devam ettirmelisiniz.

Ayakları yıkadıktan sonra nemlendirmemek, ayakkabısız, terliksiz, taşta, kumda yalınayak gezmek, ayak numaramızdan küçük ayakkabı giymek ayaklarımızda kuruma, çatlak, nasır gibi problemlerin ortaya çıkmasına neden olur. Bu sorunların oluşumuna engel olmak için ayak bakımına özen göstermeliyiz. Yatmadan önce yıkadığımız ayaklarımıza, özellikle de topuklarımıza ayak kremi sürmeliyiz.

Kuru hasar görmüş ve çatlamış ayakları yoğun şekilde nemlendirir ve anında rahatlatır.

Çatlaklar Ayaktaki aşırı kuruluğun varabileceği en son noktadır. Kuruyan cilt esnekliğini kaybeder. Ciltte ilk olarak hafif çatlaklar ağrı yapan çatlaklara dönüşerek önlem alınmadığı takdirde enfeksiyona sebep olabilir. Dermatologlarla beraber geliştirilen formülü cilde esnekliğini geri kazanmasına yardımcı maddeler, rahatlatıcı özelliğiyle bilinen pantenol, doğal nemini geri kazandırmaya yardımcı gliserin içerir

Norveç formülü nasırlaşmış ayaklar için ayak kremi

Etkisini 2 şekilde göstererek ayaklardaki nasırlaşmış bölgelerin azalmasını sağlar ve yeniden oluşmalarını önlemeye yardımcı olur.

İçerdiği exfoliant(soyucu) özelliği ile bilinen bir madde ile cilt üzerindeki kalın ve nasırlaşmış derilerin incelmesini sağlar. 24 saat boyunca cildi nemli tutar. Böylece ayaklarınız yumuşak ve pürüzsüz bir his kazanır.

Norveç formülü ayak kremi kurumuş/hasar görmüş ayaklar için

Çok kuru ayakları bile yoğun şekilde nemlendirerek rahatlatır. Kuru ve çatlamış ayakları ilk günden itibaren onarmaya yardımcı olur. Dermatologlarla beraber geliştirilen, gliserinle zenginleştirilmiş formülü sayesinde:

24 saat cildi nemlendirir, ciltte 10 katmana kadar aktif nemlendirme sağlar, ayak üzerinde sertleşmiş pürüzlü bölgelerin ve çatlakların oluşumunu azaltır.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle