GeriAlışveriş Yoğun Nem Maskesi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yoğun Nem Maskesi

Yoğun Nem Maskesi
Abone Olgoogle-news

Cildinizin nem dengesini koruyor.

Creme Solenne Moisture Mask değişen hava koşulları ve gün boyu cildinizin maruz kaldığı dış etkenlere karşı nem maskesi cildinize hem bakım yapıyor hem de koruyor.

 Creme Solenne Yoğun Nem Maskesi, değişen hava koşullarına karşı cildi korur. İçeriğindeki özel aktifler yardımıyla cildinizin daha esnek, parlak ve canlı kalmasını sağlar. Nemli ve esnek bir cilt daha uzun süre genç kalır. Sadece yüz için değil özellikle dış etkilerden oldukça olumsuz etkilenen ellerinizin haftalık yoğun bakımı için de kullanılabilir.

Cilt üzerinde laboratuarlarımızda yaptığımız testlerde inanılmaz etkilerini test ettik. Siz de evinizde deneyebilirsiniz. Cildinizin bir tarafına nem maskesini cildinizi örtecek şekilde uygulayın ve 10 – 15 dakika bekletin. Daha sonra kremin fazlasını hafifçe silerek temizleyin. Yüzünüzün iki bölümü arasındaki farkı gözlerinizle görün. Cildin nem ihtiyacına göre haftada 1 - 2 kez uygulanır. Daha iyi etki almak için nem maskesini uygulamadan önce Creme Solenne Peeling Scrup ile cildin derinlemesine temizliğinin yapılması önerilir.

False