GeriSağlık Yoga, stresi ve gerginliği azaltıyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yoga, stresi ve gerginliği azaltıyor

Yoga, stresi ve gerginliği azaltıyor

“Orijinal Yoga Sistemi” ailelerin daha sağlıklı iletişim kurmasını sağlıyor.

Günlük hayatta yaşadığımız birçok olay stres yaşamamıza neden oluyor. Bu stresten kurtulmanın yolunun Orijinal Yoga Sistemi’nden geçtiğini söyleyen Yoga Eğitmeni Dr. Dilşen Oktay, yoganın faydaları hakkında önemli bilgiler verdi.

Günümüzün getirdiği olumsuz şartlardan kaynaklanan stresli ve gergin şehir yaşantısı ne yazık ki aile içi ilişkileri olumsuz yönde etkiliyor. Çoğu zaman aileler birbirleriyle yeteri kadar vakit geçiremiyor ve dışarıdan eve taşınan gerilim büyüyen sorunlara yol açabiliyor. Sonuç olarak birikmiş stres ve gerilimin atılamaması aile ilişkilerinin bozulmasına, bireylerin birbirinden uzaklaşmasına ve karşılıklı anlayışın yitirilmesine neden oluyor. Kimi zaman aile fertleri birbirinden nefret etmeye başlıyor. Tüm bunlar çeşitli fiziksel ya da ruhsal rahatsızlıkları da beraberinde getiriyor.

[fotogaleri=577]

Tam bu noktada 8 basamaktan oluşan; içerisinde çok etkili nefes, hareket, odaklanma ve gevşeme tekniklerini barındıran Orijinal Yoga Sistemi, tüm ailelere hem keyifli hem de çok yararlı bir çözüm sunuyor. Bilimsel araştırmalar gösteriyor ki düzenli olarak Orijinal Yoga Sistemi uygulayan aileler, birbirleriyle daha sağlıklı iletişim kurabiliyor ve aile içerisindeki ilişkileri pozitif yönde etkileniyor. Ayrıca uygulanan teknikler sayesinde hem fiziksel hem de ruhsal anlamda mükemmel bir sağlığa kavuşuyorlar.

Hem birikmiş stresinizi ve gerginliğinizi atıp biraz nefes almak hem de ailenizle birlikte ortak eğlenceli bir paylaşımda bulunmak ve ilişkilerinizi daha sağlıklı hale getirmek istiyorsanız Orijinal Yoga Sistemi tam size göre.  

False