GeriAlışveriş Yılın en şık gelinliğini tasarlamak ister misiniz?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yılın en şık gelinliğini tasarlamak ister misiniz?

Yılın en şık gelinliğini tasarlamak ister misiniz?

Harumika ile istediğiniz gelinliği tasarlayın...

Kız çocuklarının moda oyuncağı Harumika ile bu yazın en şık gelinliğini tasarlamak ister misiniz? Harumika’nın ‘Gelinlik Seti’ ile hayallerinizdeki gelinliği yaratabilir hatta arkadaşlarınıza özel nedime kıyafetleri tasarlayabilirsiniz…

Dünya devi Bandai’nin ürettiği ve Adore Oyuncak’ın Türkiye’ye getirdiği Harumika tasarım setleri, çocukları modanın eğlenceli ve göz kamaştırıcı dünyasıyla buluşturuyor. Dikişe, makasa ve yapışkana gerek kalmadan; çocuklar sadece beğendikleri kumaşla ve Harumika tasarım kitleriyle diledikleri kıyafeti yapma imkânına sahip oluyorlar!

Şimdi ise Harumika’nın en göz alıcı tasarım kiti olan ‘Gelinlik Seti’, kız çocuklarının hayalleriyle buluşmayı bekliyor. Zengin aparatları, tülleri, rengârenk kumaşları, sticker’ları ve parlak taşlarıyla Harumika Gelinlik Setleri ile göz kamaştırıcı gelinlikler ve gece kıyafetleri tasarlamak mümkün! Dileyen herkesin hayallerindeki gelinliği yapmasına imkân tanıyan Gelinlik Setleri ile aynı zamanda çocuklar en yakın arkadaşlarına nedime elbiseleri de tasarlayabilirler!

Çocuklara sınırsız kombinasyon seçenekleri sunan Harumika Gelinlik Setleri ile bu yazın ünlü gelinlikçileriyle yarışıp, hayallerinizdeki tasarıma imza atabilirsiniz! Harumika’yı internet sitesinde ve tüm oyuncak satış noktalarında bulabilirsiniz.

www.adoreoyuncak.com

False