Yılbaşında çocuklara Decathlon'dan sportif hediyeler!

Güncelleme Tarihi:

Yılbaşında çocuklara Decathlondan sportif hediyeler
Oluşturulma Tarihi: Aralık 15, 2015 12:55

Decathlon’da çocuklarınız için her bütçeye uygun binlerce ürün bir arada!

Haberin Devamı

Kayaktan patene, basketten tenise, yüzmeden baleye, futboldan fitness'a, jimnastikten kayağa kadar pek çok farklı sporla ilgili aradığınız tüm ürünleri bulabilirsiniz. Decathlon’un en büyük özelliği, en yenilikçi ve en kaliteli spor ekipmanlarını mümkün olan en düşük fiyatlarda sunuyor olması.

Decathlon’da çocuklarınız için her bütçeye uygun binlerce ürün bir arada! Rengarenk spor ayakkabılarından yağmur botlarına ve ayaklarını sıcacık tutacak kar botlarına, kayak kıyafetleri ve aksesuarlarından kızaklara, tenis raketlerinden portatif futbol kalesine, farklı renk ve desenlerde bisikletlerden scooter'lara, patenlerden trambolinlere, çift taraflı giyilebilen birbirinden güzel montlardan rengarenk berelere kadar çocuklarınızı çok mutlu edecek pek çok hediye seçeneği çok uygun fiyatlara Decathlon mağazalarında.

Haberin Devamı

Yılbaşında çocuklara Decathlondan sportif hediyeler

Online alışveriş için: decathlon.com.tr

Decathlon mağazaları: İstanbul Marmara Forum , Forum İstanbul , Mall of İstanbul, Brandium, Kocaeli Symbol AVM,İzmir Optimum Outlet, Ankara Kentpark AVM, Ankara Mamak Anatolium AVM, Samsun Piazza AVM , Adana Optimum AVM , Mersin: Mersin Palm City Carrefour,Bodrum Ortakent Midtown

BAKMADAN GEÇME!