GeriAlışveriş Yepyeni bir takı trendi Türkiye'de!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yepyeni bir takı trendi Türkiye'de!

Yepyeni bir takı trendi Türkiye'de!

Siz de kendi "Luzyo" kolyenizi tasarlayarak hayata geçirebilirsiniz.

Kadınlara kendi ışıklarını yansıtmaları için anlamlı ve stil sahibi ürünler sunan Luzdemia’nın Luzyo’su, içindeki yaratıcı gücü hayata geçirmek, stilini takısına yansıtmak, kolyesinde kendi hikayesini görmek isteyen kadınları bekliyor.

Dünyada hızla yükselen yeni bir takı trendi olan “floating locket”, Luzdemia’nın Luzyo markası ile Türkiye’ye taşındı. Kendi ışığını ve dünyasını takısına yansıtmak, Luzyo’sunu yaratarak kendi hikayesini paylaşmak isteyenler Luzdemia’nın eğlenceli dünyasında buluşuyor. İlk adımda LuzyoLocket belirleniyor, hikayeyi anlatan semboller seçiliyor, plakalar, zincirler ve kolye uçlarıyla yolculuk tamamlanıyor.

Takı dünyasında son dönemin en popüler yıldızlarından olan “floating locket”lar (Cam bir madalyonun içine, kişinin kendi hikayesini anlatan çeşitli sembolleri yerleştirerek oluşturduğu, kişiselleştirilmiş özel takısı), Luzdemia’nın Luzyo markası ile artık Türkiye’deki kadınların da beğenisine sunuluyor. Her yaş ve tarzdan kadına, kendi ışıklarını yansıtmaları için anlamlı ve stil sahibi ürünler sunan Luzdemia’nın Luzyo’su, yepyeni bir takı deneyimi oluşturuyor. Kadınların kendi hikayelerini kolyelerine yansıtmalarına imkan sağlayan Luzyo, kişiselleştirilebilir, anlamlı ve eğlenceli bir takı dünyasının kapılarını ardına kadar açıyor.

Luzyo dünyasında kendi hikayesini yaratmak isteyen kadınlar, kolay, zevkli ve çok eğlenceli bir yolculuğa adım atıyorlar. İlk olarak, kendi dünyalarını sembolize eden, diledikleri boy, renk ve tarzdaki LuzyoLocket’larını seçiyor, ardından işin en eğlenceli kısmına geçiyorlar. Birbirinden renkli, anlamlı ve sevimli sembollerden, kendi dünyalarını anlatan, onlara mutluluk veren alternatifleri belirliyor, hikayelerinin temellerini atıyorlar. Sonrasında, anlamlı kelimelerin yazılı olduğu plakalardan, diledikleri uzunluk ve stildeki zincirlerden kendilerine uygun olanları seçtikten sonra Luzyo’larını şık kolye uçlarıyla da süslüyorlar. Böylelikle, boyunlarını süsleyecek hikayelerini, kendi, özel Luzyo kolyelerini hayata geçirmiş oluyorlar. 

Çelik, bronz ve doğal taşlar gibi modern malzemelerden üretilen Luzdemia koleksiyonunun her bir parçası kendi hikayesini taşıyor. Luzdemia, siteden alışveriş yaparken de, takıları takarken de, hediye ederken de, yaşattığı deneyimin her aşamasında eğlendiriyor, iyi hissetmeyi sağlıyor. Luzdemia, yüksek kalitede ürünleri ve üstün müşteri hizmetleri standartlarıyla, alışverişin her anında takı tutkunlarının yanında oluyor. Hafta içi günleri saat 16:00’ya kadar verilen siparişler 24 saat içinde kapıya kadar teslim ediliyor.


 

Yepyeni bir takı trendi Türkiyede
 


Yepyeni bir takı trendi Türkiyede


Yepyeni bir takı trendi Türkiyede

False