GeriAlışveriş Yepyeni bir konsept ile evinize nefes aldırın
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yepyeni bir konsept ile evinize nefes aldırın

Yepyeni bir konsept ile evinize nefes aldırın

Ashley Furniture, evini yenilemek herkesi 'Ev Detoksu'na çağırıyor.

Mobilya ve ev dekorasyonunda trend yaratan Ashley Furniture; yaşamınızı kolaylaştıran ve evinize kaliteyi getiren çözümleriyle ‘Ev Detoksu’na davet ediyor. Marka, mobilyadan aydınlatmaya, dekoratif aksesuarlardan ev tekstili ürünlerine kadar binlerce ürünle yalnız günceli değil, geleceğin trendlerini de öngören zevkli ve farklı tasarımlarını meraklılarıyla buluşturuyor ve evini yenilemek isteyenlere de alternatif bir yöntem sunuyor.    

Yepyeni bir konsept ile evinize nefes aldırın

UZMAN KADRO EŞLİĞİNDE DANIŞMANLIK HİZMETİ VERİYOR

Dekorasyon yaparken kendi tarzını yaşamına katmak isteyenler için uzman bir kadro eşliğinde danışmanlık hizmeti vererek halıdan mobilyaya, aksesuardan perdeye kadar tüm ürünlerinizi yeniliyor ve özel kaplamalar, farklı dizaynlar ve renk değişimleriyle evinize nefes aldıran bir konsept yaratıyor.  Anti alerjen  ve özel ahşap kaplama malzemeleriyle sağlığa uygun tasarımlar sunuyor ve adeta nefes alan evlerde yaşamanıza olanak sağlıyor. 

Yepyeni bir konsept ile evinize nefes aldırın

KENDİ TARZINIZI ''ASHLEY FURNİTURE'' İLE YANSITIN

Ashley Furniture, sağlığına önem verenlerin vazgeçemeyecekleri doğal ahşap malzemeleri, insana ve çevreye uygun içerikle üretilen ve alerjik kişilerin de rahatlıkla kullanabilecekleri ürünleriyle de dikkat çekiyor.  Özel test laboratuvarlarında ürünlerin güvenliği ve kalite kontrolleri de yapılıyor. Aynı zamanda herhangi bir depremde mobilya kapaklarının açılmaması için tasarlanmış özel kilit sistemleriyle de adından söz ettiriyor.

 

Yepyeni bir konsept ile evinize nefes aldırın
 

Dekorasyonu yalnızca renk veya desen uyumunda aramayan, kendi tarzını da evine ve yaşamına katmak isteyenlerin takipçisi olduğu Ashley Furniture’ da oturma grupları, yatak odaları, çocuk ve genç odaları, mutfak ve aksesuar mobilyaları, aydınlatma ve dekoratif objelere kadar yaşamınıza dair tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek ürünler yer almakta. 

False