GeriAlışveriş Yeni yılı 2AS'ın sıcaklığıyla karşılayın
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yeni yılı 2AS'ın sıcaklığıyla karşılayın

Yeni yılı 2AS'ın sıcaklığıyla karşılayın

Sevdiklerinize yılbaşında alabileceğiniz sıcacık hediyeler!

Teknolojiyi şık tasarımla birleştiren 2AS; en hafif malzemeyle ısı üreten dokuyu bir araya getirdi. Böylece sizleri kış soğuklarıyla savaşınızda ağır kıyafet esaretinden kurtarıyor.

Kış sporları ve outdoor ürün gamında tasarladığı yeni koleksiyonuyla sektöre giriş yapan 2AS; kaliteyi, teknoloji, tasarım ve dayanıklılıkla bir araya getiriyor. Tekstil sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek; yeni koleksiyonunda, gelişmiş teknolojiyle üretilen kumaşlara ve dokulara yer veren marka; konforu ve tasarımı bir arada sunuyor.

“Yeni yılda onlarca kilo ağırlığı üzerinizde taşımadan kışın soğuğundan korunmanız mümkün” diyen 2AS; Super Lite, Rain Stop, Thermal Down, Leight Weight Down, Shoft Shell, Solar Fleece, Anti Static, Protech, Flextec, Microfill, Wind Proof, Warm Tech gibi teknolojileri kullanarak hazırladığı koleksiyonunda tüm ürünler, soğuk kış günlerini yüksek korumayla geçirmenizi sağlıyor.

Super Lite özellikteki hafif ürünlerini, düşük sıcaklıklarda ısı üreten Thermal Down özelliği ile birleştiren marka; kış aylarında hareket özgürlüğünü kısıtlayan ağır kıyafetlerden kurtulup vücut sıcaklığınızı maksimumda tutmanızı sağlıyor.


Kaliteli, konforlu ve dayanaklı ürünler üretme hedefiyle yola çıkan marka; outdoor spor severlere hitap etmenin yanı sıra şehirde, ofiste, evde ve seyahatlerinizde de kullanabileceğiniz tarzda ürünleriyle dikkat çekiyor. Sezonun trend renklerinin ön plana çıkartıldığı koleksiyon geniş renk skalasındaki ürünleriyle puslu kış günlerinde sizin ve sevdiklerinizin içini açacak güzel bir hediye olacak.

False