GeriAlışveriş Yeni yılda karşı konulmaz olun!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yeni yılda karşı konulmaz olun!

Yeni yılda karşı konulmaz olun!

Geniş ürün yelpazesiyle Miss Claire’in yılbaşı özel koleksiyonu…

Yılbaşı gecenizde Miss Claire Lingerie’nin sıra dışı özel koleksiyonuyla karşı konulmaz olun!

Kadınların vazgeçilmezi iç giyim, yeni yılda da göz bebeği olarak yılbaşı gecesine damgasını vurmaya hazırlanıyor. Bu geceye özel tasarımlardan vazgeçilmez kırmızının yanında mavi de değişik alternatiflerle yerini alıyor. Kırmızının uğuruna inananların yanında, sonsuzluk ve huzuru çağrıştıran mavi de yılbaşı gecenizi renklendirmeye hazır olacak.

Korselerin, jartiyerli külotların, ikili takımların, body, g-string ve transparan geceliklerin yer aldığı özel yılbaşı koleksiyonuyla dikkat çeken Miss Claire Lingerie’de iddialı olmak isteyen tüm kadınlar için farklı alternatifler mevcut… Çiftleri romantik dakikaların beklediği, hediyelerin heyecanla seçildiği yeni yıl, baş döndürücü bir armağan vermek için de son derece uygun… İtalyan dantelin ve satenin ağırlıklı olarak kullanıldığı yılbaşı koleksiyonunda tercihinize göre seçeceğiniz kırmızı ve mavi renkli modeller son derece çekici ve cesur... Saten fiyonklar tamamlayıcı aksesuar olarak koleksiyonu renklendiriyor. Özel tasarımları ve dikkat çeken diğer renk alternatifleri ile bu özel günde Miss Claire Lingerie ile kendinizi çok özel hissedebilirsiniz.

Geniş ürün yelpazesiyle Miss Claire’in yılbaşı özel koleksiyonunda mutlaka kendinize uygun bir model ve renk bulabileceksiniz.


   

False