GeriAlışveriş Yeni Sezon Swatch’lar Göz Kamaştırıyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yeni Sezon Swatch’lar Göz Kamaştırıyor

Yeni Sezon Swatch’lar Göz Kamaştırıyor
Abone Olgoogle-news

Yeniliklere açık olanlara Swatch öneriyoruz.

Swatch her sene olduğu gibi bu senede sıra dışı tasarımlarıyla sizleri büyülüyor. Her yaşa uygun modelleriyle yeni yılda sevdiklerinizi ve sizi düşünüyor.

Rockin' Beauty Bijuteri

Dore ve lame rengi zincirlerin birbiriyle uyumunda oluşan bu model bayanların vazgeçemeyeceği iddialı bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Küpe, kolye, yüzük ve bileklikten oluşan Rockin’ Beauty sezonun en iyi yılbaşı hediye seçenekleri arasında yerini alırken, modaya yön vermeye de devam ediyor.

GZ233 Winter Sun

Modanın yaratabileceği en sıra dışı tasarımlara yer veren Swatch, güneşin renginden ve ışığından ilham alarak tasarladığı Winter Sun modeli ile yeni yılın bütün ihtişamını gözler önüne seriyor.

SUOZ101 Winter Moon

Yeni sezon tasarımlarında da her zaman olduğu gibi Swatch ayrıcalığı ile yer alan ürünlere imza atan marka, yılbaşı koleksiyonu için ürettiği birbirinden güzel modeller ile de sizi ilgi çekici olmaya davet ediyor. Parlak gri renkteki kayışı ve kasası ile kış aylarındaki Ay’ın renklerini canlandıran Winter Moon yılbaşında sevdiklerinize alabileceğiniz en iddialı hediyelerden birisi olarak Swatch mağazalarındaki yerini alıyor.

GZ232S Snow Dance

Sezonun en heyecan verici tasarımı olan Snow Dance modeli saat, kadranın üzerinde yer alan kar küresi ile yeni yılın bütün ruhunu üzerinde taşıyor. Kadran üzerinde yer alan kar küresinin üçünde yer alan, dans eden çocuk motifleri ise Swatch ayrıcalığını bir kez daha gözler önüne seriyor.

False