GeriAlışveriş Yeni Pembe Rengiyle Stokke Xplory
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yeni Pembe Rengiyle Stokke Xplory

Yeni Pembe Rengiyle Stokke Xplory

Bebek arabaları artık çok rahat!

Stokke Xplory’nin yüksek bebek arabası dizaynı ile anneler daha rahat bebekler daha mutlu. Sınırlı sayıdaki yeni rengi PEMBE artık Türkiye’de!

Türkiye’deki dağıtımı Nest by Mozaik tarafından gerçekleştirilen STOKKE® XPLORY® yüksek bebek arabasının dizaynı şehirde dolaşırken bile çocuk ve ailelerin yakın bir bağ kurmalarını sağlar. Yenidoğanlar için portbebe ve oto koltuğuna sahip bu bebek arabası, büyüyen çocuklar için ayarlanabilir koltuğuyla beş farklı oturma pozisyonuna sahip.

STOKKE® XPLORY® farklı renkleri ve modern dizaynı ile bebeğinize ve size konforlu olduğu kadar şık bir gezinti imkanı sunuyor. Ayarlanabilir yüksek koltuğu sayesinde, gittiğiniz kafelerde, restoranlarda sizi mama sandalyesi derdinden kurtarıyor. Çocuğunuz büyüdükçe ayaklık kolaylıkla ayarlanabiliniyor. 2 tekerleği katlanarak basamaklar, kaldırımlar, dar alanlar gibi yerlerde tek elle bile rahat kullanım sağlıyor. Ayrıca, büyük çocuklarınız düşünülerek, bebek arabasının arkasına takılabilen kaykayı da bulunuyor.

Bu çok özellikli bebek arabasının mor, kırmızı, yeşil, mavi, lacivert, bej renklerinin yanı sıra şimdi de açık yeşil ve sınırlı sayıda pembe rengi bulunuyor. Her renk pusetle uyumlu anne bakım çantası, şemsiye, battaniye gibi aksesuarlarını ayrıca satın alarak da bebek arabası setinizi tamamlayabilirsiniz. Ancak, The LIMITED EDITION PINK için şemsiye ve battaniyeyi ayrıca satın almanıza gerek kalmıyor, şemsiyesi ve battaniyesi ile birlikte set olarak satışa sunuluyor.

False