GeriAlışveriş Yeni Nivea değerli yağ içeren el kremleri
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yeni Nivea değerli yağ içeren el kremleri

Yeni Nivea değerli yağ içeren el kremleri

Nivea Değerli Yağ İçeren Serisi’ne yepyeni iki yeni üye katıldı; Vanilya & Badem Yağı El Kremi ve Kiraz Çiçeği & Jojoba Yağı El Kremi.

Badem ve jojoba yağı gibi değerli yağlarla harmanlanan Yeni Nivea Değerli Yağ İçeren El Kremleri, içeriğindeki vanilya ve kiraz çiçeği gibi yeni ve eşsiz kokularıyla, el bakımında keyifli bir deneyim sunuyor. Yeni Nivea Vanilya & Badem Yağı El Kremi ve Yeni Nivea Kiraz Çiçeği & Jojoba Yağı El Kremi, parabensiz formülüyle elde yağlı bir his bırakmadan hızlıca emiliyor ve 24 saat süren koruyucu bir bakım sağlıyor.

YENİ NİVEA VANİLYA & BADEM YAĞI EL KREMİ

Binlerce yıldır kadınların vazgeçilmez bakım yağlarından biri olan badem yağı, içerdiği yüksek miktarda A ve K vitaminiyle de oldukça değerlidir. Değerli badem yağının nazik vanilya kokusuyla harmanlandığı Yeni Nivea Vanilya & Badem Yağı El Kremi, hızlı emilen formülüyle ellerde yağlı his bırakmadan gün boyu yumuşaklık ve bakım sağlar.

KİRAZ ÇİÇEĞİ & JOJOBA YAĞI EL KREMİ

Çeşitli antioksidanlar açısından zengin jojoba yağı ve narin kiraz çiçeğinin ferahlatıcı kokusuyla harmanlanan Yeni Nivea Kiraz Çiçeği & Jojoba Yağı El Kremi, hızlı emilen formülüyle yağlı his bırakmadan gün boyu ellerde dayanılmaz bir yumuşaklık sağlar.

False