GeriAlışveriş Yeni Galaxy Note 10.1 tanıtıldı!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yeni Galaxy Note 10.1 tanıtıldı!

Yeni Galaxy Note 10.1 tanıtıldı!

4 kat daha zengin görüntüleme deneyimine hazır mısınız?

Samsung, önceki sürümlere göre 4 kat daha zengin bir görüntüleme deneyimi sunan Galaxy Note 10.1 2014 sürümünün iddialı özelliklerini, ses getiren görsel efektleriyle 2014 Oscar adayları arasında yer alan “Disney’den Karlar Ülkesi” eşliğinde paylaştı.

Samsung, üretkenlik ve medya yetenekleriyle, iş ve eğlence yaşamı için birçok ilgi çekici özelliği bir arada sunan yeni Galaxy Note 10.1’i farklı platformlarda kullanıcılarıyla buluşturmayı sürdürüyor. Ürünün göz alıcı görüntüleme deneyimi ile birlikte diğer iddialı özellikleri, “En İyi Animasyon Filmi” kategorisinde 2014 Oscar® adayı olan, “Disney’den Karlar Ülkesi” görüntüleri eşliğindeki özel tanıtım filminde öne çıkarıldı.

Samsung, yeni Galaxy Note 10.1’in çarpıcı ve fark yaratan görüntüleme deneyiminin yanı sıra, S-Pen, Temassız Komut, Karalama Defteri ve Çoklu Ekran özelliklerini vurguladığı eğlenceli tanıtım filminde, nefes kesici görsel efektleriyle yılın en iyi aile filmi olarak lanse edilen “Disney’den Karlar Ülkesi”ne yer verdi.

Yeni Galaxy Note 10.1’in özellikleri

 • Cihazın geniş ekranı çoklu pencere kullanımını mümkün kılıyor. Kullanıcılar, Çoklu Ekran özelliği ile aynı uygulamayı iki farklı pencerede çalıştırabiliyor ve içeriği bir pencereden diğerine sürükleyerek bırakmak için S Pen’i kullanabiliyor.
 • 5 farklı özelliği içinde barındıran Temassız Komut paletinin açılması içinse tek yapmanız gereken,
 • S Pen’i ekrana hafifçe yaklaştırmak ve üzerindeki tuşa dokunmak.
 • El yazısı ile yazdığınız içeriği otomatik olarak, metin formatına dönüştürmenizi sağlayan İş Notu özelliği ile el yazınızla bir çağrı başlatabilir, rehbere kişi ekleyebilir, harita üzerinde bir adrese göz atabilir, web’de arama yapabilir ya da yapılacak işler listesine bir görev kaydedebilirsiniz.
 • Karalama Defteri özelliği ile web, YouTube ve Galeri gibi çeşitli kaynaklardan topladığınız içeriğin tamamını tek seferde görüntüleyerek düzenleyebilirsiniz. Bu sayede internette ilginizi çeken bir içeriği not edip saklayabilir ve ihtiyacınız olduğunda tekrar yararlanabilirsiniz.
 • Ekran Yazısı özelliği ile mevcut sayfanın tam ekran görüntüsünü otomatik olarak cihaza kaydederek, bu görüntü üzerine not alabilirsiniz. Örneğin sevdiğiniz bir oyunda rekor sonuç elde ettiğiniz bir anda ya da sosyal medyada bir fotoğrafınızın altında dikkat çekici bir yorum gördüğünüzde; üzerine aldığınız notla kişiselleştirebilir ve arkadaşınızla paylaşabilirsiniz.
 • S Finder özelliği ile telefonunuzda kapsamlı olarak içerik arayabilirsiniz. Tarih, yer ve içerik türü gibi anahtar sözcükleri girerek ilgili belgeler, olaylar ve hatta yardım sayfasında arama gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca notlarınızda el yazısı ile girilmiş içerik ve ajanda uygulamalarında arama yapabilmenin yanı sıra; simge ve formülleri de arayabilirsiniz.
 • Kalem penceresi özelliği sayesinde, ekranın herhangi bir yerine S Pen ile herhangi bir boyutta bir pencere şekli çizerek hızlı bir şekilde YouTube, Hesap Makinesi veya İnternet gibi birçok uygulama penceresini ekrandaki mevcut işlemi durdurmaksızın açabilirsiniz.

4 kat daha zengin görüntüleme deneyimi

WQXGA Super Clear LCD (2560x1600), 1,9 GHZ Octa Core işlemci ve 3GB RAM ile son derece ince ve hafif bir kasada, en yüksek üretkenlik özellikleriyle sunulan Yeni Galaxy Note 10.1, önceki sürümlere göre 4 kat daha zengin bir görüntüleme deneyimi sunan kristal parlaklığındaki ekranıyla da göz dolduruyor.

False