GeriAlışveriş Yeni doğan bebeğinizin hassas cildine özel...
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yeni doğan bebeğinizin hassas cildine özel...

Yeni doğan bebeğinizin hassas cildine özel...

Klorane Bébé Kalendula Özlü Şampuan ile mutlu bebekler...

Birçok testten geçmiş olan hipoalerjenik, paraben ve alkol içermeyen, Klorane Bébé Kalendula Özlü Şampuan, içeriğindeki çinko koket ile bebeğinizin saç derisini koruyarak, nazikçe temizler.

Bebeklerin ciltleri çok hassas olduğu ve bağışıklık sistemleri de yeni geliştiği için yanlış şampuan seçimi bebeklerde alerjik reaksiyonlara neden olabilir. Bu yüzden şampuan seçimlerinizi yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, içerisinde cildi bozan parfüm ve koku veren maddeler, koruyucular, boyalar gibi zararlı içeriklerin bulunmamasıdır.

Klorane Bébé Kalendula Özlü Şampuan (Shampooing Doux Démelant), içeriğindeki kalendula özü ve yumuşak temizleme ajanı olan çinko koket ile bebeğinizin hassas saç derisini nazikçe, yumuşatarak temizlerken, korur ve yatıştırır. Barındırdığı yumuşatıcı ajanlarla bebeğinizin saçları kolayca taranır. Göz yakmaz, parabensiz, alkolsüz ve hipoalerjeniktir.

Bir fındık büyüklüğü kadar şampuanı bebeğinizin nemli / ıslak saçına uygulayın ve sonra bol su ile iyice durulayın. Gözle temas etmemesine dikkat edin, etmesi halinde bol su ile yıkayın. Bebeğinizin saçlarının yıkanma sonrası parlak, yumuşak ve hoş kokulu olduğunu göreceksiniz..

False