GeriAlışveriş Yeni Canbebe Comfort Dry
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yeni Canbebe Comfort Dry

Yeni Canbebe Comfort Dry

Yenilenen Canbebe, annelerin gözdesi olacak!

Canbebe, hem annelerin hem de bebeklerin yüzünü güldürürken, aynı zamanda kalitesi ve uygun fiyatıyla göz dolduruyor. Yenilenen Canbebe eşsiz kuruluk ve mükemmel koruma da sağlıyor.

ONTEX International güvencesiyle üretilen ve bebeklerin rahatı için yenilenen Canbebe Comfortdry, kalitesi ve uygun fiyatıyla annelerin vazgeçilmezi olacak. Yeni Canbebe Comfordry bebek bezleri tekstil yüzeyi, esnek yan bantları ve daha çok selülozlu süper emici yapısıyla bebeğinizin narin cildine mükemmel koruma ve eşsiz bir kuruluk sağlıyor.

Deneyimli annelerin tavsiyeleri ile yenilenen Canbebe Comfortdry üretilirken hem iç hem de dış yüzeylerde en yumuşak malzemeler kullanıldı. Canbebe Comfortdry bebek bezleri pamuksu yapısı, hava alan özelliği ve ekstra yumuşak dış kısmı ile bebeğinizin cildine rahatlık verirken, core wrap tabakasıyla tahrişleri ve topaklanmayı engelleyerek bebeklerin rahatlıkla hareket etmelerini sağlıyor.

Canbebe Comfortdry bebek bezleri her boy için 2 farklı ve birbirinden renkli tasarımıyla bebeklerin ve annelerin beğenisine sunuluyor. Canbebe yenilenen özellikleriyle günlük hayatta bebeklere hareket özgürlüğü sağlarken, annelere temizlik ve güveni bir arada sunuyor.

www.canbebe.com.tr

False