GeriAlışveriş Yazın Yıpranan Saçlara Özel
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yazın Yıpranan Saçlara Özel

Yazın Yıpranan Saçlara Özel

Organicum aktif saç maskesi ile daha canlı saçlar...

Yazın saçlarımız her zaman olduğundan daha fazla bakıma ihtiyaç duyar. Organicum yoğun onarım Aktif Saç Maskesi, fönden, röfleden, saç boyasından yıpranmış saçlarınızı korur, yeniler ve güçlendirir.

Tam organik ısırgan, biberiye, atkuyruğu gibi bitki özsuları ve yağlarıyla formüle edilen aktif saç bakım ve onarım maskesi aşırı dökülme, kepeklenme, egzama, sivilce ve kaşıntılara karşı etkili oluyor.

Ayrıca, kan dolaşımını hızlandıran taze hasat organik bitkilerin vitamin ve mineralleri sayesinde kimyasal işlemlerden ve yazın çevresel etkilerinden yıpranmış, kurumuş ve incelmiş saç dokusunu da besliyor, yeniliyor.

Hücreleri onaran E, B5 vitaminleri ve buğday proteini saçın hızlı uzamasını sağlıyor, yeni saçların oluşmasına ortam hazırlıyor.

Ürünün Kullanımı

Bitki yağları ve özsularının yoğun olarak yeraldığı organik hidrosollü bu ürün ile artık evde yağ karıştırmaya gerek kalmıyor.

İyice çalkalanan Aktif Saç Maskesi, ıslak saç diplerine dairesel masajlarla uygulanıyor. Sonrasında streç ve sıcak havlu ile sarılarak 1 saat bekletiliyor. Bol su ile akıtıldıktan sonra saçlar Organicum şampuanla yıkanıyor.

Eczanelerde bulabileceğiniz bu ürün, paraben, silikon, lanolin, renklendirici, sentetik ekstrakt, EDTA içermez.

www.organicum.com

False