GeriYonca Tabak Prof. Dr. Yonca Nuhoğlu’ndan ücretsiz seminer
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Prof. Dr. Yonca Nuhoğlu’ndan ücretsiz seminer

Prof. Dr. Yonca Nuhoğlu’ndan ücretsiz seminer

Nuhoğlu, seminerde sorularınızı yanıtlayacak.

Çocuk Sağlığı Hastalıkları ve Çocuk Alerjisi Uzmanı Prof. Dr. Yonca Tabak Nuhoğlu, “Alerjik çocuklarda ev ve okul ortamı nasıl olmalıdır” konulu ücretsiz seminer için 29 Mart’ta Cadde Bostan Kültür Merkezi’nde olacak.

Dünya Sağlık Örgütünün (WHO) verilerine göre, dünyada 300 milyon kişi astım, Avrupa Birliği 2011 küresel sağlık durum raporuna göre ise, her 4 çocuktan biri alerjik. Yüzyılın en büyük sorunu olarak karşımıza çıkan, gün geçtikçe artış gösteren, özellikle çocuklarda oluşan ve anne babaları çok olumsuz etkileyen alerjinin çözümü var mı?

Ülkemizde 4 milyon alerjik hasta olduğunu belirten Alerji Uzmanı Prof. Dr. Yonca Tabak Nuhoğlu; “YÜZYILIN HASTALIĞI “Alerjik ASTIM”da Çevre İle İlişkisi Nasıl Olmalıdır?” sorusunu Cadde Bostan Kültür Merkezi’nde yapacağı söyleşide cevaplandıracak. “Alerjik Çocuklarda Ev ve Okul Ortamı Nasıl Olmalıdır” konulu ücretsiz seminer İstanbul Kadıköy’de yapılacaktır.

29 Mart Perşembe günü saat 14:00’de Kadıköy Belediye’sinin organizasyonu ile Cadde Bostan Kültür Merkezi’nde yapılacak olan Prof. Dr. Yonca Tabak Nuhoğlu’nun söyleşisine; alerjiyi merak eden, tedavisi olup olmadığını öğrenmek isteyen, çevre ile ilişkisini öğrenmek isteyenler davetlidir.

Yer: Cadde Bostan Kültür Merkezi

Salon: A Salonu

Tarih: 29.03.2012 / Perşembe

Saat: 14: 00

False