GeriTayfun Türkaslan İnatçı tatil kilolarına 1 saatte elveda!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İnatçı tatil kilolarına 1 saatte elveda!

İnatçı tatil kilolarına 1 saatte elveda!

Basen, kalça ve bel bölgenizdeki yağlardan kalıcı olarak kurtulmak ister misiniz?

Tatilde alınan inatçı kilolar tatil sonrasında spor ve diyetle verilememesi kadınlarda strese yol açıyor. Estetik ve Plastik Cerrah Doç. Dr. Tayfun Türkaslan, tatil kilolarından 1 saatte kurtulmanın yolunu anlattı.

Özellikle kadınların tatil kilolarından kurtularak kendilerini daha iyi hissetme arayışına girdiklerini belirten Estetik ve Plastik Cerrah Doç. Dr. Tayfun Türkaslan, özellikle bel, karın, kalça ve basen bölgelerinde biriken, spor ve diyete karşı inatçı yağlardan kalıcı olarak 1 saatte kurtulmanın mümkün olduğunu söyledi.

İnatçı yağ hücrelerinin çok zor eritildiğini vurgulayan Doç. Dr. Türkaslan, “Bu yağ hücreleri son derece dayanıklıdır ve kısa sürede yok olmuyor. Basen, kalça ve bel bölgelerinden tatilde alınan yağlar vücut estetiğini bozarak kadınların psikolojisini olumsuz etkiliyor. Bu bölgelerdeki yağlardan kurtulmak ve tekrar oluşmasını önlemek için yağ hücrelerinin kalıcı olarak ortadan kaldırılması gerekiyor. Lazer lipoliz teknolojisi, yani lazer ile yağ alma yöntemiyle 15 dakika ile 1 saat arasında tek seansta inatçı yağlar parçalanarak kalıcı olarak yok edilebiliyor” dedi.

Yağlar kalıcı olarak yok oluyor

Hassas ve etkili lazer lipoliz yönteminin vücudun her bölgesindeki yağ oluşumuna karşı hızlı sonuçlar ortaya koyduğunu belirten Doç. Dr. Türkaslan, “Bu yöntemin asıl işlevi fazla yağlardan vücudu arındırarak estetik bir görünüme kavuşturmak. Fazla kilolarından kurtulmak isteyen kadınlar için son derece hızlı ve etkili bir yöntemdir. İşlem sırasında fazla yağlar dışarı alınmıyor. Güçlü lazer ışını yağ hücrelerini parçalayarak sıvı haline getiriyor. Bu sıvı vücut tarafından emilerek yok ediliyor. Tek seferde vücudunuzdaki 3-4 litre yağ sıvı haline getirilerek yok edilmesi sağlanıyor. Kişi yağ aldırdıktan sonraki 2. gün iş hayatına dönebilir. İşlemin en yüz güldüren özelliği ise, sonuçların kalıcı olması. Ancak kişi operasyondan sonraki yaşamında aşırı dengesiz beslenmemeye dikkat etmeli ve genel sağlığı için düzenli spor yapmaya özen göstermeli” diye konuştu.

Hiçbir yan etkisi yok!

Lazer lipoliz yönteminin herhangi bir yan etkisi olmadığını kaydeden Doç. Dr. Türkaslan, “Müdahale edilen bölgedeki damar ve sinirler kesinlikle zarar görmez. Ayrıca süper ince mini kesilerden girilerek işlem yapıldığı için iz kalmaz. Dikiş atılmaz. Bu yöntem, fazla kilo nedeniyle esneyen ve operasyon sonrası gevşeyen cildin toparlanıp gerginleşmesini sağlıyor. Çünkü doğal kalojen üretiminin artmasına destek oluyor. Cilt sıkı ve gergin bir görünüme kavuşuyor” dedi.  

False