GeriŞenay Yangel Temel Astroloji ”Gökyüzü Yalan Söylemez”
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Temel Astroloji ”Gökyüzü Yalan Söylemez”

Temel Astroloji ”Gökyüzü Yalan Söylemez”

Astrolog Şenay Yangel’den Astroloji ile ilgili doğru bilinen yanlışlar…

Şenay Yangel, Astroloji ile ilgili doğru bilinen yanlışları kaleme aldı. D&R ve tüm kitabevlerinden temin edebileceğiniz Temel Astroloji ”Gökyüzü Yalan Söylemez”de Astroloji ile ilgili merak ettiğiniz her şeyin cevabını bulabilirsiniz.

Bu kitap insanlığın yazılı tarihinin öncesine dayanan bugün tüm dünyada Fen Bilimleri olan Astronomi'den faydalanan sosyal bir bilim dalı olan Astroloji’de doğru bilinen yanlışların zihinlerden silinmesi ve doğru bilginin yer alması düşüncesi ile kaleme alınmıştır. Astroloji Rabb’in bize çizmiş olduğu ruhsal hayat planını yorumlayan bir rehberdir. Rehberle ilerleyen yolunu kaybetmez ve gideceği yolu bilen hedeflerine kolaylıkla ulaşır.

Bir burcun son derecesinde mi doğdunuz? Örneğin 21 Mayıs doğumlusunuz; boğa mı yoksa İkizler burcu musunuz? Yükselen burcunuz nedir? Ay burcunuzu merak mı ediyorsunuz? Peki ya Güneş ve Ay tutulmalarında geri giden gezegenler ne anlama geliyor? Astroloji hakkında merak ettiğiniz her şey Temel Astroloji ”Gökyüzü Yalan Söylemez”de! Kitabımızı tüm D&R ve yayınevlerinden temin edebilirsiniz.

Yurt dışından sahip olmak isteyenler için: www.kitapyurdu.com

False