GeriŞenay Yangel Su Grubunun Yükselenle İlişkisi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Su Grubunun Yükselenle İlişkisi

Su Grubunun Yükselenle İlişkisi

“Yengeç, Akrep, Balık” burçlarının yükselen burçla ilişkisi…

Su grubu (Yengeç, Akrep, Balık) burçlara sahip kişinin genel karakteristik özelliği son derece duygusal olmalarıdır. Bu burçlara sahip kişiler din konusuna eğilirse derinliklere dalan davranışlarda bulunabilirler. Peki, bu burçlar yükselen burçlardan ne yönde etkilenirler?

Su Grubunun Yükseleni de Su ise…

Asıl burç su, yükselen de su grubuna rastladıysa yaşam duygular üzerine kurulmuştur. Duygusal dünyaları oldukça derin geçişler yaşar, gerçekleri kabullenip mücadele etmek yerine içlerine kapanırlar. Sezgileri çok kuvvetlidir. Ruhsal dalgalanmalarından dolayı ilişkide oldukları insanları oldukça yorarlar ve bundan üzüntü duyarlar. Melankolik geçmişe bağlı değişimi kolay kolay kabullenemeyen kişilerdir. Şefkatli, merhametli, cömert kişilerdir.

Su ve Ateş Grubunun Karşılaşması

Asıl burçta Balık veya Akrep yükselende ateş bulunuyorsa planlı taşkın davranışlar ve topluma başkaldırılar görülebilir. Bu insanlar bir ideal uğruna düşüncelerini taşkınca ortaya atarlar. Genelde asıl burç su ve yükselen ateş olan kişiler, istemedikleri halde çevrelerine karşı kırıcı ve tahrik edici davranışlarda bulunurlar. Sonra da çevrelerindeki insanları kırdıkları için derin bir üzüntü ve pişmanlık hissederler. Tam anlamıyla taşkın ruhlu insanlardır. Oysa iç dünyalarında oldukça müşfik ve merhametli kişilerdir.

Hava ve Su Grubu İlişkisi

Hava grubu kişiler, eli açık insanlar olurlar. Bu yaradılışa bir de “su”dan gelen merhamet ve duygusallığı eklersek, bu insanların ne kadar iyiliksever oldukları ortaya çıkar.

Asıl Burç Su, Yükselen Toprak Grubu ise…

Asıl burç su, yükselen toprak grubundan gelmişse duygusal ama menfaatini kollayan birisi oluşur. Görünüşte son derece mütevazidir ama kişisel yararına bir zarar geleceğini hissederse yırtıcı bir kaplan kesilir. Bu tipler eli sıkı kişilerdir. Asıl burçta bulunan Yengeç, duygusal bir yardımseverlik etkisi verse de genel olarak bu davranışları sınırlıdır.

Astrolog Şenay Yangel

HAVA GRUBUNUN YÜKSELENLE İLİŞKİSİ

False