Burçlara göre 14 Şubat hediyeleri ve aşk şifreleri

Hangi burç ne tür hediyelerden hoşlanır? İşte, burçlara göre Sevgililer Günü hediyeleri...

Haberin Devamı


Burçlara göre 14 Şubat hediyeleri ve aşk şifreleri

Koç erkeğinin kalbini anahtarı: Cesur ve enerjik Mars’ın erkekleri, aşkta mutlak zafere ulaşmak ister. Mars erkekleri son derece çekicidir. Aynı zamanda son derece inatçı ve kıskanç bir doğaya sahiptir.

Şifreniz: Sen benim her şeyimsin.

14 Şubat hediye seçimi: Şık bir saat, adı ve soyadının baş harflerinden oluşan kol düğmeleri veya kişiye özel tasarım hediyeler Koç erkeğini fazlası ile mutlu edecektir.

Koç kadının kalbinin anahtarı: Koç kadını ile aşk hayatınızın uyum içinde geçmesini istiyorsanız onun özgürlüğünü kısıtlamamalı, kendine özgü davranışlarını değiştirmeye çalışmamalı ve ona karşı sabırlı davranmayı bilmelisiniz. Karşınızdakinin Mars’ın kızı olduğunu aklınızdan çıkarmayın ve onu şüpheye düşürecek davranışlardan uzak durun. 

Şifreniz: Sen benim kadınımsın.

14 Şubat hediye seçimi: Sevgilinize kırmızı kalpten oluşan, üzerinde ikinizin birleşmiş ellerinden bir pasta alabilirsiniz. Tek taş bir pırlanta, kırmızı tonlarda bir çanta, Egzotik kokulardan hazırlanmış bir banyo seti de olabilir. 


Burçlara göre 14 Şubat hediyeleri ve aşk şifreleri

Boğa erkeğinin kalbinin anahtarı: Boğa erkeği ile birlikteyseniz ona karşı her zaman dürüst ve sevecen olmalısınız. Ona olan sevginizi sözlerinizle ve davranışlarınızla sürekli göstermelisiniz. 

Şifreniz: Sana güveniyorum.

14 Şubat hediye seçimi: Mavi ve tonlarında şık bir ceket, hoş kokulu bir parfüm, şık bir tıraş takımı alabilirsiniz. 

Boğa kadının kalbinin anahtarı: Duygusal yönü çok gelişmiş olan Boğa kadınını kırmamaya özen göstermelisiniz. Kırıldığını belli etmeyi zayıflık olarak değerlendirdiği için bunu ifade etmeyecek, kendini geri çekecek ve bunu asla unutmayacaktır.

Şifreniz: Seni her halinle seviyorum.

14 Şubat hediye seçimi: Kırmızı şık bir gecelik veya kırmızı yakut bir yüzük olabilir. Birlikte romantik bir akşam yemeği yiyebilir ya da burcunun sembolünden oluşan şık bir altın bileklik hediye edebilirsiniz.


Burçlara göre 14 Şubat hediyeleri ve aşk şifreleri

İkizler erkeğinin kalbinin anahtarı: İkizler erkeği dalgalı bir ruh haline sahip, zeki ve etkileyici, konuşma tarzıyla fazlasıyla bayan arkadaşı olan, deli dolu bir karakterdir. Onunla uyumu yakalayabilmek için onun zevklerini paylaşmak zorundasınız.

Şifreniz: Seninle her an özel.

14 Şubat hediye seçimi: Şık bir spor kol saati, otomobilinde kullanabileceği orijinal aksesuarlar tercih edebilirsiniz. 

İkizler kadının kalbinin anahtarı: İkizler kadını, girdiği her ortama kolay adapte olur ve nerede, nasıl davranması gerektiğini bilerek hareket eder. Söylediklerine kayıtsız kalıp tepkinizi olumlu ya da olumsuz göstermezseniz sizi bırakıp gidebilir.

Şifreniz: Sen benim vazgeçilmezimsin.

14 Şubat hediye seçimi: Zümrüt ya da melek formlu bir kolye, yeşil tonlarda şık bir gece elbisesi tercih edebilirsiniz. 


Burçlara göre 14 Şubat hediyeleri ve aşk şifreleri

Yengeç erkeğinin kalbinin anahtarı: Yengeç erkeği hisleriyle yaşayan, duygusal, dürüst insanlardan çok çabuk etkilenen bir karaktere sahiptir. Bu duygu dolu adam, daima sevilmek ve ilgi ister. 

Şifreniz: Senin sevdiğin her şeyi seviyorum.

14 Şubat hediye seçimi: Birlikte resminizin olduğu, romantik, kişiye özel bir çerçeve ya da ikinizin baş başa olacağı romantik bir yemek hazırlayıp ona şık bir parfüm sepeti hediye edebilirsiniz. 

Yengeç kadının kalbinin anahtarı: Ay’ın tüm parlaklığını ruhlarında taşıyan Yengeç kadınları güvenebileceği, iradeli ve güçlü erkeklerden hoşlanır. 

Şifreniz: Sen benim aşk tanrıçamsın.

14 Şubat hediye seçimi: Onunla özdeştirdiğiniz bir aşk tanrıçasının figürü ile hazırlanmış bir parfüm alabileceğiniz gibi severek kullanacağı şık bir elbiseye de tercih edebilirsiniz. 


Burçlara göre 14 Şubat hediyeleri ve aşk şifreleri

Aslan erkeğinin kalbinin anahtarı: Aslan erkeği ile uyumlu bir birliktelik istiyorsanız ona tüm sevginizi göstermeli ve saygı duymalısınız. Bu erkek yanında her zaman güzel ve bakımlı bir kadın görmek isteyecektir. 

Şifreniz: Seninle güvendeyim.

14 Şubat hediye seçimi: Şık bir deri ceket, deri cüzdan, adının baş harfi ile süslenmiş bir çakmak ya da sedef objeli bir kalem tercih edebilirsiniz. 

Aslan kadının kalbinin anahtarı: Aslan kadınına ilgi duyuyorsanız her şeyden önce ona saygı duymalı ve dürüst davranmalısınız. Yalandan nefret eden bu kadın, mert olduğu için karşısındaki insandan da bunu bekleyecektir. 

Şifreniz: Sen benim güneşimsin.

14 Şubat hediye seçimi: Yılın trendinden oluşan bir makyaj takımı, parfüm, Aslan burcuna özel tasarlanmış yakut, safir gösterişli bir kolye ya da yüzük tercih edebilirsiniz.


Burçlara göre 14 Şubat hediyeleri ve aşk şifreleri

Başak erkeğinin kalbinin anahtarı: Başak erkeği son derece zeki ve mantığıyla hareket eden bir doğaya sahip olduğu için duygularıyla hareket eden biri değildir. Aşktan korkarlar, bunun için de size yaklaşması kolay değildir. 

Şifreniz: Seninle gurur duyuyorum.

14 Şubat hediye seçimi: Sevdiği bir sanatçının ikiniz için konser biletini alabilir, kişiye özel tasarlanmış bir ev eşyasını tercih edebilirsiniz. 

Başak kadının kalbinin anahtarı: Başak kadınıyla uyumu yakalamak istiyorsanız her şeyden önce temizliğinize özen göstermeli, her zaman şık ve pırıl pırıl olmalısınız. 

Şifreniz: Her doğan günle seni daha çok seviyorum.

14 Şubat hediye seçimi: Yeşil peridot taşlı, güneş sembollü, taşlı şık bir kolye küpe takımı, tablet ya da sevdiği markanın cep telefonunu ona hediye edebilirsiniz. 


Burçlara göre 14 Şubat hediyeleri ve aşk şifreleri

Terazi erkeğinin kalbinin anahtarı: Terazi erkeği ile birlikte iseniz her şeyden önce ses tonunuzu hiçbir zaman yükseltmemeli ve ona karşı öfkeli davranışlar sergilememelisiniz. 

Şifreniz: Seninle uyandığım her güne şükürler olsun.

14 Şubat hediye seçimi: Deri cüzdan ya da kemer, el işçiliği ile hazırlanmış ofis eşyaları, banyosunda kullanabileceği köpük ve parfümden oluşan bir set tercih edebilirsiniz. 

Terazi kadının kalbinin anahtarı: Terazi kadını yaşamın tüm güzelliklerine düşkündür. Onu kazanmak çok kolay değildir. Derin ve anlamlı bakan gözlere sahip, zeki ve güçlü bir erkek ona çekici gelecektir. 

Şifreniz: Sen benim ruh ikizimsin.

14 Şubat hediye seçimi: Tek taş bir pırlanta yüzük ya da kolye, parfüm seti, kırmızı şık bir gece elbisesi tercih edebilirsiniz. 


Burçlara göre 14 Şubat hediyeleri ve aşk şifreleri

Akrep erkeğinin kalbinin anahtarı: Akrep erkeğinin sezgisel yönü çok kuvvetlidir. Ondan hiçbir şey saklayamayacağınızı bilmelisiniz, adeta zihninizi okur. 

Şifreniz: Sen kalbimin efendisisin.

14 Şubat hediye seçimi: Şık bir ayakkabı ve onu tamamlayacak ceket ya da hırka tercih edebilirsiniz. Ayrıca güzel kokmaktan hoşlanan Akrep erkeğine parfüm alabilirsiniz.

Akrep kadının kalbinin anahtarı: Sevdiğiniz kadınla uyumu yakalamak istiyorsanız ona karşı mert olmalısınız. Ona istediği yaşama sağlamaya çalışmalı ve asla duygularıyla oynamaya kalkmamalısınız. 

Şifreniz: Sen kalbimin tek sahibisin.

14 Şubat hediye seçimi: Onu heyecanlandıracak bir gece kıyafeti ya da yakut, lal kristalinden hazırlanmış bir yüzük tercih edebilirsiniz.


Burçlara göre 14 Şubat hediyeleri ve aşk şifreleri

Yay erkeğinin kalbinin anahtarı: Yay erkeği ile uyumlu bir beraberlik istiyorsanız onunla arkadaş olmalısınız. Asık bir surata asla tahammül edemez. Onun yanında her zaman güler yüzlü, zarif ve anlayışlı olmalısınız. 

Şifreniz: Ruhumun ve kalbimin tek sahibi sensin.

14 Şubat hediye seçimi: Ona sevginizi görsellikle ifade edebileceğiniz kişiye özel bir pasta ve sevdiği bir sanatçının şarkılarından oluşan bir CD hazırlayabilirsiniz. 

Yay kadının kalbinin anahtarı: Yay kadını sadece severse fedakarlık yapacaktır. Beraber olduğu insana güvenmek ve sevgisinden emin olmak onun için çok büyük önem taşır.

Şifreniz: Sen benim kraliçemsin.

14 Şubat hediye seçimi: Değerli taşlardan oluşan tasarım bir yüzük ya da bileklik, parfüm seti, kişisel gelişimle ilgili kitap veya eğitim programı hediye edebilirsiniz. 


Burçlara göre 14 Şubat hediyeleri ve aşk şifreleri

Oğlak erkeğinin kalbinin anahtarı: Oğlak erkeğiyle uyumu sağlayabilmek için onun kararlarına uymalısınız. Onun size olan saygısının kalıcı olması için her zaman güçlü yönlerinizi ifade etmeli, alımlı ve şık olmalısınız. 

Şifreniz: Sana inanıyor ve seni tüm kalbimle seviyorum.

14 Şubat hediye seçimi: Kişiye özel hazırlanmış, ona olan aşkınızı ifade ettiğiniz sevgi sözcükleri ile dolu bir aşk kavanozu, kalplerden oluşan çikolata sepeti ya da baş başa geçireceğiniz ilgi duyduğu bir filme bilet hediye edebilirsiniz. 

Oğlak kadının kalbinin anahtarı: Oğlak kadını üstün varlıklı, dürüst, hitabeti güçlü erkeklere ilgi duyar. Dikkatli, hareket etmeyi seven Oğlak kadınları oldukça şüpheci yapılarından dolayı kolay kolay güvenemezler. 

Şifreniz: Senin sevgin benim zenginliğimdir.

14 Şubat hediye seçimi: Adına yapılmış ona özel bir kolye, gece mavisi ya da mor tonlarında ipek bir gecelik tercih edebilirsiniz. 


Burçlara göre 14 Şubat hediyeleri ve aşk şifreleri

Kova erkeğinin kalbinin anahtarı: Kova erkeğiyle birlikteyseniz çok yönlü olmanız gerektiğini aklınızdan çıkarmayın. Onun macera dolu dünyasına ayak uydurabilmelisiniz. 

Şifreniz: Seninle her şeye varım!

14 Şubat hediye seçimi: Şık bir bileklik, farklı kesimde bir pantolon, seveceği iç çamaşırlarından oluşan bir set tercih edebilirsiniz. Tabii yanında parfümü de unutmayın.

Kova kadının kalbinin anahtarı: Her dediğine evet diyen bir erkek ona sıkıcı gelecektir. Gururuna çok önem verir, gururunu kıracak bir söz ya da davranışla karşılaştığında hiç düşünmeden arkasını dönüp gidecektir.

Şifreniz: Sen benim tanrıçamsın.

14 Şubat hediye seçimi: Şık bir saat ve aksesuarlar olabileceği gibi baş başa geçireceğiniz eğlenceli bir akşam yemeği de tercih edebilirsiniz.


Burçlara göre 14 Şubat hediyeleri ve aşk şifreleri

Balık erkeğinin kalbinin anahtarı: Balık erkeği için fiziksel güzellik oldukça önemlidir. Beraber olduğu kadın her zaman şık ve dikkat çekici olmalıdır. Aşkını doya doya yaşamak ister.

Şifreniz: Seninle aşkın rüzgarına teslim olmak istiyorum.

14 Şubat hediye seçimi: Ona olan şefkat ve sevginizin hayat bulduğu bir şiir kitabı olabileceği gibi ametist ve beyaz safirden oluşan bir yüzük tercih edebilirsiniz.

Balık kadının kalbinin anahtarı: Balık kadınıyla uyumlu bir beraberlik yaşayabilmek için ona olan sevginizi ispatlayacak her şeyi yapmalısınız.

Şifreniz: Sen hayatıma güzellikler getiren aşk perisisin.

14 Şubat hediye seçimi: Ametist kristalinden melek objeli bir kolye ya da bileklik balık kadınını mutlu etmeye yetecektir.

Yazarın Tüm Yazıları