GeriŞenay Yangel 12-18 Ağustos haftası burç yorumları
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

12-18 Ağustos haftası burç yorumları

12-18 Ağustos haftası burç yorumları

Bu hafta sizleri neler bekliyor?

12-18 Ağustos 2013 haftasında sizleri nelerin beklediğini Astrolog Şenay Yangel anlattı.

NOT: Haftalık burç yorumlarınızı yükselen ve Ay burcunuzla birlikte okuyunuz.


KOÇ

12-18 Ağustos haftası burç yorumları


Gökyüzü, çevrenizin genişleyerek güçlü destekler alacağınız bir haftaya işaret ediyor. Kendinize olan güveniniz artacağı gibi saygınlığınız da artıyor. Bu hafta işleriniz kolaylıkla ilerleyecektir, ufak tefek problemler yaşansa da kısa süre içinde çözüme kavuşacaktır. Özel yaşamınızda eşinizle ilişkiniz netlik kazanacak, onun size yaklaşımı doğrultusunda değerlendirmelerde bulunarak uygulayacaksınız. Bekar Koç’lar, arkadaşlıkla aşk hayatınızı birbirinden ayırt etmelisiniz. Sizin samimi yaklaşımlarınız yanlış anlaşılabilir ve zor durumda kalabilirsiniz.


BOĞA

12-18 Ağustos haftası burç yorumları

Bu hafta sizler için oldukça verimli geçecek. Başarınız hızla katlanırken dikkatli olmalısınız. Rakiplerinizle ikili diyaloğa girmeden profesyonelce hareket edin. Onlarla ilgilenecek kadar vakit zengini değilsiniz. Sizin yerinize ilgilenecek kişiler, sizin adınıza gerekenleri yapacaktır. Yurt dışı ile ilgili konularda önemli gelişmeler ve atılımlar söz konusu olabilir. Hedefleriniz konusunda büyük düşünmelisiniz. Finansal konularda şanslı bir haftadasınız. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizden gelecek büyük bir sürpriz yaşayabilirsiniz. Bekar Boğa’lar, fazla seçici davranmak yerine karşınıza çıkan insanlara şans vermelisiniz. Arkadaşlık ilişkileriniz güçleniyor. 


İKİZLER

12-18 Ağustos haftası burç yorumları

Duygu ve düşüncelerinizi çok net ifade edeceğiniz bir haftadasınız. İşinizle ilgili belirsizlikler netleşiyor. Gösterdiğiniz duyarlılığın sorumluluklarınızı başarı ile yerine getirmenin şansını yaşayacaksınız. Bu hafta önemli görüşmelerinizi gerçekleştirmeli ve işinizle ilgili tüm bağlantılarınızı güçlendirmeye çalışmalısınız. Haftanın ilerleyen günlerinde, arkadaşlarınız aracılığıyla hayatınıza rehberlik edecek, sizi doğru bir şekilde yönlendirecek önemli bir insanla tanışabilir, kısa süre içinde birlikte çalışmaya başlayabilirsiniz. İşinizle ilgili konularda fikir ayrılığı yaşayacağınız insanlarla tartışmak yerine, fikirlerinizi kabul ettirmeye yönelik iyi niyetli davranışlar sergilemeniz faydanıza olacaktır.


YENGEÇ

12-18 Ağustos haftası burç yorumları

Duygusal zaaflarınızdan arındığınız, güçlü zamanlardasınız. İş hayatınıza da yansıyacak bu etkinin olumlu geri dönüşlerini kısa süre içinde alabileceksiniz. Hukuksal ve resmi dairelerle ilgili konular hafta boyunca sizin için olumlu gelişecektir. Hakkınız olanı alacaksınız. Bu hafta dikkat etmeniz gereken en önemli konu kazancınızı yatırıma dönüştürmek için aceleci olmamak. Öncelikle iyi bir araştırma yapmalı ve ortak tekliflere sıcak bakmadan bireysel kararlar almalısınız. Özel yaşamınızda da moral bulacağınız romantizm rüzgarlarının estiği bir hafta karşılıyor sizleri. 


ASLAN

12-18 Ağustos haftası burç yorumları

Gökyüzü, hafta boyunca geçmişle ilgili konuları gündeminize taşıyabilir. Bunlar olumlu ya da olumsuz konular olabilir. Ayıklanma, yüklerinizden hafiflemenin başladığı bir dönem sizler için. Sizi üzen insanların üzüldüklerine şahitlik edeceksiniz. İş hayatınızda arkanızdan dönen entrikaların gün yüzüne çıkması da yine haftanın etkileri arasındadır. Bu hafta harcamalarınızı kontrol altında tutmalısınız. Özel yaşamınızda ise anne ve kız kardeşlere ait konularla ilgilenebilir, onlarla ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Aşk hayatınızda ise beraberliği olmayan Aslan’lar, yeni tanışacağınız biri size düşünmediğiniz şeyler yaptırabilir. 


BAŞAK

12-18 Ağustos haftası burç yorumları

Hafta boyunca genel sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Bünyenizin soğuk algınlıklarına zayıf olduğu günlerdesiniz. Haftanın ilk günü, iş ilişkisinde bulunduğunuz kişilerin muhalif ve eleştirel tavırları ile karşılaşabilir, kendinizi yeterince iyi ifade ederek savunamayabilirsiniz. Böyle durumlarda güvendiğiniz insanların desteğini istemekten kaçınmayın. Finansal anlamda şanslı bir hafta. Parlak zekanız sizi kazançlı çıkaracak. Özel yaşamınızda ise korkularınız, endişeleriniz takıntı haline gelirse, birlikte olduğunuz insanla ilişkilerinizi dengede tutmakta zorlanırsınız. Üzücü durumlarla karşılaşmak istemiyorsanız, kendi zihninizde bu duruma bir son vermeli ve birlikteliğinizin tadını çıkarmaya bakmalısınız. 


TERAZİ

12-18 Ağustos haftası burç yorumları

Bu hafta sosyal ilişkileriniz önem kazanıyor. Ailevi ve yakın çevrenizdeki sorunların çözüme kavuşması ile daha bireysel davranabileceksiniz. İş hayatınızda ani değişimler yaşanabilir ve bir an için de olsa işinizi kaybetme kaygısını taşıyabilirsiniz. Kısa süreli bu durumun sonunda korktuğunuz gibi gelişmelerin olmaması ile rahatlayacaksınız. Özel yaşamınızda ise uzun süredir devam eden bir beraberlik içindeyseniz ilişkinizi resmileştirmek için önemli bir adım atabilirsiniz. Bu karar sonrasında yakınlarınızın desteğini alarak hareket edebilirsiniz. Duygusal ve maddi konularda sezgilerinizin sesine kulak vererek hareket etmeniz olası problemlerin önüne geçecektir. 


AKREP

12-18 Ağustos haftası burç yorumları

Bu hafta, sorumluluklarınız daha da artarak zorlanmanıza sebep olabilir. Yılmadan, mücadeleden uzaklaşmadan hareket etmelisiniz. İşinizle ilgili radikal kararlar almaktan, değişim ve yatırımlara yönelmekten uzak durmanız gereken zamanlardasınız. Var olan şartları iyileştirmek ve kalıcı olmak, bu dönemin en iyi şekilde geçirilmesini sağlayacaktır. Bu dönemde sağlığınıza da dikkat etmeli ve rahatsızlıklarınızı ciddiye alarak hareket etmelisiniz. Yoğun iş temponuz, bu konuda ihmalkar davranmanıza sebep olmamalı. Özel yaşamınızda ise uzun yıllara dayanan bir beraberlik ya da evlilik içindeyseniz birlikteliğinizi çıkmaza sokacak bir tutum sergilemekten kaçınmalısınız. Toleranslı davranarak çözüm odaklı hareket etmelisiniz. 


YAY

12-18 Ağustos haftası burç yorumları

Bu hafta iş ve özel yaşamınızda oldukça dengeli hareket edecek ve tüm ilişkilerinizi bir dengeye oturtarak öncelik sıralamanızı belirleyeceksiniz. Bu süreçte sağlığınıza dikkat etmelisiniz. İş hayatınızda ise çarşamba günü ve sonrasındaki günlerde çalışma arkadaşlarınızdan biriyle ciddi problemler yaşayabilirsiniz. İçinizden yükselen özgürlük duygunuzu kontrol etmeli ve sorumluluklarınızın bilinciyle hareket etmelisiniz. Tartışmaların sizi yıldırmasına izin vermemelisiniz. İşinizi gereği gibi yapıp problemleri büyütmediğiniz takdirde kariyerinizi yükseltecek çok önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Maddi konularda keyifli gelişmeler söz konusu. Özel yaşamınızda ise sorunları hallederek sevildiğinizi doyasıya hissedecek ve ilişkinize yeni bir boyut kazandıracaksınız.  


OĞLAK

12-18 Ağustos haftası burç yorumları

Hafta boyunca eş ya da sevgilinizle problemler söz konusu ise birleştirici olmalı ve aranızdaki bağı kuvvetlendirecek şekilde hareket etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise beraberliği devam eden Oğlak’lar, eş ya da sevgilinizin üzerinde hakimiyet kurma isteğinizin sizi ele geçirmesine izin vermemelisiniz. Aksi halde zorlayıcı etkilerle karşılaşabilirsiniz. Kontrollü davranmalı, aşkınızı karakterinizin baskın yönlerine kurban etmemelisiniz. Kariyer hayatınızda ise uzun bir sessizlik döneminden sonra şans size gülüyor. Sahne sizin, olabildiğince ön planda olmalı, disiplinli çalışarak başarı yolunda sağlam adımlarla ilerlemeye başlamalısınız. Bu dönemde başkalarının ne dediğinden ziyade ben ne istiyorum sorusunu kendinize sormalı, buna vereceğiniz cevaba göre rotanızı belirlemelisiniz


KOVA

12-18 Ağustos haftası burç yorumları


Öncelik sıranızın değişmeye başlaması ile kendinize daha adil davranmayı öğreneceksiniz. Yakın çevrenizle ilişkilerinizde farklılıklar ortaya çıkabilir. Yakın olduğunuz eş, dost ve arkadaşlarınızla daha mesafeli olabilir, bazı arkadaşlıklarınızı ise tamamen sonlandırabilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve aile bireyleri ile de ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. İş hayatınızda ise kendi gerçeğinizi isteklerinizi, düşüncelerinizi ortaya koymalısınız. Yüzünüze kapanan kapıları bilginiz ve tecrübenize güvenerek tek tek aralama zamanı. Yapabileceklerinizin farkına varmalı ve tereddüt etmeden korkularınızdan sıyrılarak hareket etmelisiniz. Hedefiniz uzun vadede kalıcı bir başarı elde etmek olmalı. Finansal olarak güçlenirken risk içeren kısa vadede büyük kazançlar elde etme hevesiniz de yükselecek. Bu hevesinizden uzaklaşmalı ve planlı davranmayı elden bırakmamalısınız. Özel yaşamınızda ise gerginlikler, tahammülsüzlükler, karamsarlık ve aşırı şüpheci davranışlarınız birlikte olduğunuz insanın tahammül sınırlarını zorlayabilir ve aranızda aşılması güç problemler yaratabilirsiniz.


BALIK

12-18 Ağustos haftası burç yorumları

İş ve özel yaşamınızda başarıyı da başarısızlığı da yaşadınız. Bu dönem finansal konularda şartlarınızı yükseltmek için gereken güce sahipsiniz, emeğinizin karşılığını alarak kendi şartlarınızı uygulama fırsatını yakalayacaksınız. Son zamanlarda, başkalarının etkisi ve yönlendirmesi ile yeterince olgunluk kazandığınız kayıp ve olumsuzluklar yaşadınız. Ayrıntılara önem verin ve maddi anlamda kendinizi güvence altına alacağınız güvenli yatırımlar gerçekleştirip birikim yapmaya devam edin. Özel yaşamınızda ise gelgit yoğunluğunun olduğu bir ilişki içindeyseniz beraberliğinize ikinci bir şans daha vermeden önce çok ama çok iyi düşünün. Bu dönemde, tercih edeceğiniz her şeyin yaşamınızda uzun bir süre etkili olacağını bilmelisiniz! 

False