GeriŞenay Tanrıvermiş Altüst eden muhabbetler
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Altüst eden muhabbetler

Tokat atarak dudak şişirmek hem kansız, bıçaksız hem de estetik ameliyattan çok daha ucuzmuş.

Stüdyonun dekoru milli ve dini bayramımız ‘Cadılar Bayramı’na uygun hazırlanmış doğal olarak! Hepimizin Cadılar Bayramı’nı kutluyorlar, sağ olsunlar! Allah razı olsun yayında ve yapımda emeği geçen herkesten.

Sonra memleketin ne kadar değerli, önemli, hayati meselesi varsa tek tek masaya yatırılıyor. Çözüm önerileri ve alternatif çözümlerle halk aydınlatılıyor. Şimdi programı kaçıranlar için bazı başlıkları alıntılamak ve toplumumuzu bilgilendirmek görevini yerine getiriyorum. Lütfen böylesi değerli programları kaydediniz ve metinleri ise yazılı olarak basarak yüksek sesle okuyunuz, paylaşınız.

Buyurun efendim, siz de altüst olun. Aydınlanın, öğrenin, değerlendirin.

• Tokat atarak dudak şişirmek hem kansız, bıçaksız hem de estetik ameliyattan çok daha ucuzmuş. Sadece 350 dolarmış ve üstelik uygulama Çin'de yapılıyormuş. Yani yakın, maliyetsiz ve hızlı çözüm için dudağını şişirmemek aptallık olur. Lütfen kalkıp birbirinizi yumruklamayınız efendim! Bir zahmet Çin’e gidiniz artık!

• Mübarek Cadılar Bayramı’nda kurban olarak koyun, kuzu, dana kesmek doğru değilmiş. Bal kabağı kesmek; kabağa kaş göz ağız yapmak ve fotoğrafını çekerek sosyal medyada paylaşmak insanlığın önemli değerlerindenmiş. Yıllardır tatlısına ceviz kaymak bandırarak yediğiniz kabakların kabuklarını da değerlendirmek ve tasarrufa katkı da bulunmak hepimizin borcudur artık!

• Herkesin ezoterik ve spritüel geleceğinin parlak olması insanların kendi elindeymiş. Yani boş boş oturup hiç bir şey yapmadan yükselen ve alçalan uyduların burçlarınıza yansımasından bir haber beklerseniz ve her şeyi astrologunuzdan bekleyip en azından haftada bir yaşam koçuna gitmeden karar verirseniz başınızı taşlara vurmayınız artık!

• Estetik falcısı olmayanları sosyo-ekonomik açıdan zor günler bekliyormuş. Bu ne demek diye her şeyi yazarınızdan beklemeyiniz artık!

• Bir takım medikallere bağlanıp insanın cildinin sadece üst segmentleriyle uğraşması ve bu sırada alt segmentlerine ulaşamaması çağımız insanın yaşadığı çıkmazlardan biriymiş. Bu kadar cahilliği de hoş görmeyelim artık, alt segmentlerimizi de sevelim artık!

• Saçınızı yıkadığınız suyun ph değeri ile, vücudunuzu yıkadığınız suyun ph değeri aynıysa tehlike çanları sizin için çalmaktaymış. Ayrıca temizleme stil ve konseptleriniz arasında kolerasyonunuz aynıysa şu mübarek Cadılar Bayramı günlerinde Tanrı sizi korusun ama yarına çıkmanız biraz zormuş. Ölmeseniz de ölmüş gibi bir şeyler oluyormuş galiba. Vay gidene artık!

• Demi Moore'un kullandığı ve at kuyruğundan yapıldığı açıklanan şampuanınız bittiğinde başvurabileceğiniz acil dermo-kozmetikçi bir site açılmış. Hadi yine iyisiniz, yağlı saçlarla gezmenize gerek kalmamış artık. 

• Yaş alırken yaşlanmamak için su içmek yetmezmiş, su yenilmeliymiş. Nasıl olurmuş böyle diye şaşıranlar yazıyı hemen şimdi terk etsinler lütfen. Suyu yavaş yavaş çiğneyecekmişiz ve sonra yutacakmışız. Kimse su yerken boğuldum diyerek yazarı rahatsız etmesin artık!

• Yatmadan önce yastığınızı uyku konumunuza göre ayarlamak gerekliymiş. Tek taraflı uyumak çok hızlı yaşlandırırmış. Çabuk yaşlanan çabuk ölürmüş, kısacası durum çok ciddiymiş. Vücut duruşunuza göre yatak eğimlendirilmeliymiş ve doğru pozisyon yakalanılınca kişi şeklini bozmadan yatağa konumlanmalıymış. Olmazsa uyumayın artık!

False