GeriPervin Bulgak Yaşlanma belirtilerini ortadan kaldıran formül!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yaşlanma belirtilerini ortadan kaldıran formül!

Yaşlanma belirtilerini ortadan kaldıran formül!

Formula by Pervin Bulgak doğal güzellik ve bakım ürünleri çıktı.

Biyolog-Kozmetolog Pervin Bulgak; bitkiler ve doğal kozmetik reçeteleri konusunda uzun yıllardır televizyon programları, gazete, internet ve kitapları aracılığıyla paylaştığı uzmanlığını, yarattığı “Formula by Pervin Bulgak” marka ozonlanmış zeytinyağı ürün serisiyle hayata geçirdi.

Saçtan tırnağa 19 çeşit güzellik, bakım ve temizlik ürününü içeren “Formula by Pervin Bulgak” ürün serisinde; çatlak oluşumunu engelleyici bakım losyonu, sıkılaştırıcı losyon, anti selülit losyonu, zeytinyağlı bakım serumu, anti-aging yüz kremi, morluk şişlik için göz kremi, Anti-aging göz kremi, El, ayak, tırnak bakım ve dudak çatlak kremi, tüy azaltıcı bakım kremi, kil maskesi, ozonlanmış zeytinyağlı şampuan, saç kremi ve duş Jeli, ozonlu, propolis’li ve killi sabun çeşitleri yer alıyor.

“Cildinize zeytin dalı uzatın”

Uzun laboratuar çalışmaları sonucunda yaratılan Formula by Pervin Bulgak ürünlerinin ana hammaddesini hücre yenilenmesinde ve yaşlandırmayı geciktirmede etkili doğal bir antiseptik olan ozonlanmış zeytinyağı ve “zeytinin sütü” denilen, zeytinde bulunan en etkili antioksidan olan oleoperin oluşturuyor. İtalya Chelab Laboratuarları tarafından dermatolojik olarak test edilen Formula by Pervin Bulgak ürün serisi alkol ve paraben içermiyor.

Formula by Pervin Bulgak ürünlerine anlaşmalı eczanelerden ve internet sitesinden ulaşmak mümkün.

Cildinizde botoks etkisini anında hissedin

Formula by Pervin Bulgak anti-aging yüz kremi özenle hazırlanmış içeriği ile yaşlanma belirtilerine karşı yoğunlaştırılmış bakım sağlıyor. Kırışıklık, çizgi ve sarkmalara anında etki ederek cilde daha genç, pürüzsüz ve dolgun bir görünüm kazandırmanın yanında yaşlılık lekelerinin görünümünü de azaltıyor. Cilt dostu olmayan maddelerden arındırılmış ürün içeriğinde bulunan; oleoperin, ozonlanmış zeytinyağı, yeşil kahve, yulaf, nar, kayısı, argan yağı gibi cildi çevresel faktörlerden koruyan yüksek antioksidanlar ve hücre yenilenmesini, dokunun kendini iyileştirme ve tamir gücünü arttırmayı sağlayan bileşenler; kırışıklıklar, kusurlar ve yaşlılık lekeleri ile mucizevi bir şekilde mücadele ediyor.

Tüm cilt tipleri için uygun olan Formula by Pervin Bulgak anti-aging krem yaşlanma belirtilerini ortadan kaldıran formülü ile sabah ve akşam kullanımı için ideal.

www.formulabypervinbulgak.com

False