GeriPervin Bulgak Pervin Bulgak'ın ikinci kitabı çıktı!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Pervin Bulgak'ın ikinci kitabı çıktı!

Pervin Bulgak'ın ikinci kitabı çıktı!

Güzellik ve Yaşam Formülleri...

Biyolog-Kozmetolog Pervin Bulgak’ın “Güzellik ve Yaşam Formülleri” isimli ikinci kitabı çıktı. Yemek tariflerinin de yer aldığı kitapta, artan malzemelerden verilen pratik tariflere, yönlendirici ve uygulamalı bir dvd de eşlik ediyor.

Ünlülerin güzellik koçu Biyolog-Kozmetolog Pervin Bulgak’ın; bitkiler ve doğal kozmetik reçeteleri konusunda uzun yıllardır televizyon programları, gazete ve internet aracılığıyla paylaştığı formülleri, reçeteleri, tavsiyeleri ve pratik doğal uygulamalarını derlediği ikinci kitabı “Pervin Bulgak’la Güzellik ve Yaşam Formülleri’ Hemen Kitap Yayınları’ndan çıktı.

Türkiye’de ilk kez uygulamalı DVD hediyeli…

Türkiye’de ilk kez uygulamalı DVD hediyesiyle raflarda yerini alan kitapta Pervin Bulgak, uzun yıllara dayanan akademik bilgisi, uzmanlığı ve deneyimiyle evde kolayca hazırlanabilecek, pratik, hesaplı ve etkisi ispatlanmış formül ve reçetelerini paylaşıyor.

Güzelliğin sadece vücut güzelliği olmadığını her fırsatta dile getiren Pervin Bulgak kitapta, sağlıklı bir vücuda sahip olmanın sırlarını da paylaşıyor. Bitkisel karışımlar eşliğinde; sağlıklı ve güzel bir bedenin nasıl olacağı, mevsimsel reçeteleri, cinsiyet ve yaş gruplarına göre özel formülleri, bitkilerin nasıl kullanılacağı-yenileceği-içileceği gibi sayısız ayrıntıları sadece kadınlar için değil erkekler için de sunuyor.

Yemek tariflerinin de yer aldığı kitapta, artan malzemelerden verilen pratik tariflere yönlendirici ve uygulamalı bir dvd de eşlik ediyor.

www.pervinbulgak.com.tr

False