Venüs ile Merkür haftanın olumsuz enerjisini dağıtabilir

Her türlü sürpriz, jest ve hoş sözlere açığız. Günümüz keyiflenebilir.

Haberin Devamı

Mars ve Uranüs arasındaki görünüm iki haftadır altını çizdiğimiz gergin etkileri epey hissettirdi. Dalgınlıklar, kafa karışıklıkları, aksaklıklar ve polemikler yaşadık. Fakat Venüs ile Merkür'ün olumlu görünümleri haftanın olumsuz enerjisini dağıtabilir. Aşkta ve özel hayatta keyifli, huzurlu ve dinamik hissedebiliriz.

AŞK HAYATINDA OLUMLU ETKİLER ALTINDAYIZ

Her türlü sürpriz, jest ve hoş sözlere açığız. Günümüz keyiflenebilir. Pozitif düşünebilir, enerjimizi yükseltebilir ve sosyal yaşamımızı hareketlendirebiliriz. Böylelikle daha çok beğeni ve ilgi toplayabiliriz. Aşk hayatında da olumlu etkiler altındayız. İyi ve sağlam dostluklar kurabiliriz. Fakat Neptün’ün etkisiyle kendimize olan güvenimiz azabilir, art niyetli kişilerin oyunlarına gelebiliriz. Bu sebeple üzülebilir ve hayal kırıklıkları yaşayabiliriz. Kendimizi negatif enerjilerden arındıralım ve Jüpiter’in yaratacağı keyif veren etkilere yoğunlaşalım.

Haberin Devamı

MERKÜR'ÜN DESTEĞİ ÜZERİMİZDE

Bu hafta ortalarına doğru Merkür'ün de desteğiyle beşeri ilişkilerde, iş ortamında, görüşmelerde, toplantılarda ya da sözleşme süreçlerinde yoğun bir iletişim sürecindeyiz ve kendimizi daha yalın ifade ediyoruz.

Uranüs'ün konumu ise, zincirleri kırma arzusunu tetikliyor ve daha bağımsız hareket etmek istiyoruz. Her şeye ve herkese direniş gösterme eğiliminde olabiliriz. (10 ve 17 Ekim yazılarımıza tekrar bir göz atabilirsiniz.)

OTO KONTROLÜMÜZÜ KAYBEDEBİLİRİZ

Kendimizi kontrol altına almakta güçlük çekeceğimiz bir gün olabilir. Bazen yaratacağı sonuçları umursamadan aşırı tepkiler ve davranışlar gösterebiliriz. Hatta bu aşırılıkların bazıları şiddete evrilebilir ve buna bağlı sakarlıklar, hatalar ortaya çıkabilir. Özellikle araba kullanırken her zamankinden daha çok dikkat etmeliyiz. Zira sürüş esnasında elektrikle ilgili ya da teknolojik veya kesici aletlerle, yanıcı maddelerle bağlantılı işler sırasında aksilikler yaşamamız olası görünüyor.

HAFTA SONU, PARASAL KONULARDA UFAK TEFEK SORUNLAR YAŞAYABİLİRİZ

Bu durum ilişkilerimize de olumsuz yansıyabilir. Tedbirli olmalı ve stratejik hareket etmeliyiz. Potansiyelimizi doğru yerlerde kullanabilirsek, çok başarılı işlere imza atabilir, planlarımızı hayata geçirebiliriz. Hafta sonu ise iki haftadır bizi etkisi altına alan gerilimli enerjinin dozunu artırması anlamına gelebilir.

Haberin Devamı

Aynı zamanda Yeni Ay yaklaşıyor ve hayalleri gerçekleştirme şansı bulabiliriz. İşte başarıyı yakalayabilir ve ilişkilerimizi daha geliştirmeye başlayabiliriz.  

Yazarın Tüm Yazıları