Oğlak burcunda Yeniay burçları nasıl etkileyecek?

Bu hafta dikkati ve kontrolü elden bırakmayalım.

Haberin Devamı

Beklenmedik durum ve koşullar yine beklenmedik bir şekilde işimize yarayabilir. Sözlü ve yazılı iletişimden fayda sağlayabiliriz.

Araştırmacı olmalıyız. Karışıklıklar var, kafalar da dahil! 

29 ARALIK'TA OĞLAK BURCUNDA YENİAY MEYDANA GELECEK

29 Aralık’ta Oğlak burcunda meydana gelecek Yeni Ay (+/- iki hafta etkili; yazdıklarımı buna göre değerlendirmenizde fayda var) nedeniyle bir taraftan yenilenip, yeni kalıcı ve sağlam adımlar atmak ya da uzun vadeli planlar yapmak isteyeceğimiz, bir diğer taraftan bazı hareketlerimizin ya da tepkilerimizin sonuçlarını görerek stres yaşayabileceğimiz bir haftaya giriyoruz. Eskiden gelen hareketlerimizin sonuçlarının sorumluluğunu almak zorunda kalabiliriz.

HATALAR YAPABİLİRİZ

İstek, hayal ya da planlarımızın gerçekleşmesini sağlayabilecek durumlar olduğu gibi, bu konuya gözü kara ve hayalci şekilde inanmamız nedeniyle hatalar yapabiliriz.

Haberin Devamı

GÖZLERİMİZE PERDE İNMEMELİ!

Gerçekleri net şekilde görmeli ve hayalperest yaklaşımlarla hatalar yapmaktan kaçınmalıyız. Yanıltıcı durumlar ya da kişiler var dikkat!

DAHA DİKKATLİ VE KONTROLLÜ OLALIM

Bu hafta net şekilde konuşmak ve iletişime açık olmak, yardım ve jestlerin yapabileceğinden fazlasını yapabilir. Belli ilişki ve iş birliklerinde koşulsuz uyum sağlamak adına değil de, kendi çıkarlarımızı ön plana alan koşullarda anlaşmak daha doğru olacaktır. Merkür’ün konumu düşüncelerimizi açıkça paylaşma şansını doğuracaktır. Ancak, Merkür’ün geri harekette olması olası tartışmaları veya yanlış anlaşılmaları ortadan kaldırmak için daha dikkatli kelime seçimini ve ani tepkilerden kaçınmayı gerektiriyor unutmayalım!

Belirsizlikler kafa kurcalamaya devam ederken, bazı konularda hızla harekete geçmeden, ilerlemeden ve sınırları aşmadan önce alan kontrolünü her açıdan çok iyi yapmak gerekiyor olacaktır.

DUYGUSAL TEPKİLER YERİNE MANTIKLA HARAKET EDELİM

Duygusal tepkiler vermek veya bu tabanda harekete geçmek yerine, akılcı düşünmeli ve mantıklı hareket etmeliyiz. Parasal konularda da kontrollü gitmeli.

Sağlık ve sevgi ile kalın.

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Yazarın Tüm Yazıları