Mars Kova'ya Venüs Oğlak'a geçiş yapıyor

Duygusal olarak hassas bir sürece giriyoruz.

Haberin Devamı

DAHA PRENSİPLİ VE KARARLIYIZ

Bu hafta Güneş’in bulunduğu konum başarı isteğini körüklüyor. Hedef odaklıyız ve müthiş bir çaba ile ilerliyoruz. Bu süre zarfında, ısrarcı ve sabit fikirli olduğumuz konularda daha hırslı hareket ediyoruz. Dolayısıyla başarıya giden yolda hızlı bir hafta bizi bekliyor. Alanında uzman kişilere danışabilir, fikirlerini alabiliriz.

Eski alışkanlıkları bir kenara bırakabilir, kendimize yeni bir düzen kurabiliriz.

FIRSATLARI BOŞA HARCAMAYIN

Çevremizi etki altına alarak, ilgilerini çekebiliriz. Artan popüleritemizle birlikte olumlu gelişmeler de kendini gösterebilir. Elimize geçen fırsatları boşa harcamayalım. İnsanları da buna alet etmeyelim. Aksine bu gücü ve yetkiyi daha elzem işlerde değerlendirmeye çalışmalıyız.

Bizden sır gibi saklanan işleri çözmeye odaklanalım. Özellikle bu hafta gizlilikle yürütülen işleri ortaya çıkarmada epey yol kat edeceğimiz bir dönem. Bilinçaltı isteklere, psikolojiye ya da astrolojiye yönelmeye başlıyoruz.

DUYGUSAL OLARAK HASSAS BİR SÜRECE GİRİYORUZ

Bu hafta Mars Kova'ya, Venüs Oğlak burcuna geçiyor. Dolayısıyla önümüzdeki beş hafta boyunca, sosyal sorumluluk projelerine yönelebiliriz. Öte yandan teknoloji, bilişim gibi başlıklarda da oldukça aktif hareket edeceğiz. Aynı zamanda duygusal olarak da hassas bir sürece giriyoruz. İlişkilerde daha realist bir tavır sergiliyoruz. Bizden yaşça büyük ve tecrübeli kişilerin fikirlerine danışabiliriz. Halen geçen hafta yazdığımız etkiler altında olduğumuzu da unutmayalım. 

Seçim günü, Ay'ın Venüs ve Neptün'le iletişimi ise, Amerikan seçimlerinde sonuçların tekrar sayıma gidebileceği veya sonuçların hemen açıklanamayacağı pozisyonlarını akla getiriyor. Bir minik bahsetmeden geçmeyelim.

Hepinize huzurlu haftalar, sağlık ve sevgi ile kalın

Yazarın Tüm Yazıları