Dolunay burcunuzu nasıl etkileyecek?

Ne zamanımız ne de enerjimiz kalabilir.

Haberin Devamı

Bu hafta 14 Aralık'ta (+/- 5 ün etkili) İkizler burcunda meydana gelecek Dolunay, ortak görüşlere sahip olduğumuz kişilerle uyum içinde olacağımızı işaret etse de, tedirginliklerimizi ve soru işaretlerimizi de tetikleyebilir.

Sorumluluklarımız artıyor. İşte ve sosyal hayatta bizi bekleyen sorumlulukların altından kalkmakta zorluk çekebiliriz. Her an her şeye yetişeceğimize düşünsek de tam tersi olabilir.

MARS'IN OLUMLU AÇISI VAR

Ne zamanımız ne de enerjimiz kalmayabilir. Yanılma ve yanıltılma riski artabilir. Fakat yine de, bunca çabaya ve çalışmaya istinaden verimli sonuçlar elde edeceğiz. Zira Satürn’ün baskısına rağmen Mars’ın olumlu açısı da iplerin bir şekilde elimizde olduğunu gösteriyor. Bir takım huzursuz edici ve can sıkıcı olaylarla karşılaşabiliriz. Fakat, güvenlik temaları başta olmak üzere süngüyü düşürmeyelim ve pozitif kalmaya çalışalım. Gizli tehlikeler ve düşmanlar da açığa çıkabilir.

Haberin Devamı

Parasal konularda acele hareket etmeden, kararlarımızın olgunlaşmasını beklememiz daha doğru olacaktır. Zira gelgitler ve iniş çıkışlar söz konusu olabilir.

MERKÜR'ÜN GERİLEMESİ SORUNLARA NEDEN OLABİLİR

Bir de önümüzdeki hafta başlayacak Merkür gerilemesi, malum sorunları da beraberinde getirebilir. Teknik arızalar ve her türlü iletişim sorununu şimdiden ortaya çıkarabilir. Yazışmalarımızı, mesajlarımızı ve bilgisayarımızı tekrar tekrar kontrol edelim.

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Hepinize huzurlu haftalar, sağlıkla kalın...

Yazarın Tüm Yazıları