Boğa burcunda süper Dolunay gerçekleşecek

Kapalı kapılar artık açılacak...

Haberin Devamı

HAYALLER VE GERÇEKLER ARASINDA ARAFTA KALABİLİRİZ

14 Kasım Pazartesi günü Boğa burcunda bir Süper Dolunay gerçekleşecek. Realist ve son derece pratik Boğa burcunda oluşan bu Dolunay, yaşadığımız dünyanın en önemli gündemlerini ya da başlıklarını göz ardı edemeyeceğimizi ortaya koyuyor. (+/- 1 hafta).

HAYALLER VE GERÇEKLER ARASINDA ARAFTA KALABİLİRİZ. Sonlanma ya da tamamlanma enerjileri hâkim. Duygularımızın her anlamda son bulabileceği bir süreçteyiz. Fakat bir yandan da algılarımız çok açık ve her şeyi tüm çıplaklığıyla görebiliyoruz.

BİRAZ GERİLECEĞİZ

Boğa’daki dolunayın Akrep’teki Güneş’le karşıtlığı, bizi bir miktar gerebilir. Yani duyguları ya da bilinçaltını bastırmak güç olacaktır. Hislerimiz ya da aklımızdaki düşünceler bir anda patlak verebilir. Gizli kalan gerçeklerin peşine düşüyoruz. Endişelerimiz, soru işaretlerimiz ve en önemlisi ihtiyaçlarımız için daha çok cevap arıyoruz.

BİR YENİLENME SÜRECİ İÇERİSİNDEYİZ

Neyse ki, Kiron’un konumu kişisel bunalımlara çözüm olacak. Bizi duygusal olarak tedavi edecek.

En başta kendimizi affetmeyi öğreneceğiz. Güç olsa da, hedeflere ulaşmak için kararlılıkla ve azimle daha çok çalışacağız.

Bir yenilenme sürecindeyiz aynı zamanda. Şu bir hafta sinsi oyunların ve planların geride kalacağı günler olacak. Kiron, bize her anlamda güven aşılıyor. İleriye yönelik planlar yapabilir ve kendimize öncelik vermeye başlayabiliriz.

KAPALI KAPILAR ARTIK AÇILACAK

Dolunay ise, gerçekleri göz önünde bulundurmanın kapalı kapıları açacağına işaret ediyor.

Dolunay maddi manevi toprakla ilgili güvenlik arayışını işaret ediyor. Sevdiklerimizin desteğine, sevgisini göstermesine, yaşadığımız yerde huzuru veya konforu yakalamaya ya da maddi açıdan büyümeye ve rahatlamaya olan ihtiyacımızın farkına varabiliriz.

MADDİ KONULARDA İSTİKRAR ARAYIŞI ARTIYOR

Önemli işleri haftanın ilk günlerinde halletmekte fayda var. Zira, hafta sonuna doğru ve diğer hafta, şüpheli olaylar veya gelişmeler ya da kafa karışıklıkları planları bozabilir.

Boğa burcundaki Süper Dolunay'ın burcunuza etkisini haftalık 14 Kasım günlük burç yorumlardan okuyabilirsiniz.

Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın.

Yazarın Tüm Yazıları