GeriMehmet Akça Koç Burcunun Dekorasyon Tercihi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Koç Burcunun Dekorasyon Tercihi

Koç Burcunun Dekorasyon Tercihi

Burçlar size ipucu veriyor. İşte, Koç burcunun zevkleri...

Son zamanlarda dikkat çeken önemli bir dekorasyon trendi, burçların gizemini kullanarak evi dekore etmek. Herkesin dekorasyon zevki mutlaka farklıdır. Fakat burcunuzun dekorasyon tarzınız hakkında size bazı ipuçları verdiğini biliyor muydunuz?

Burçlara göre evinizi nasıl dekore edeceğinizi öğrenmek çok kolay. Mesela evinizde hangi renkler çoğunlukta? Bu detaylara bakarak, bunların hepsi sizin kişiliğiniz ve aynı zamanda burcunuzla ilgili ipuçlarını verir. Astrologların söylediğine göre insanların karakterlerinden bahsettiğimizde, aslında bilmeden de olsa onların burçlarının özelliklerinden bahsederiz. Astroloji hakkında yazılar okuyan kişilerin, evlerini astrolojinin işaretlerine göre dekore etmekten hoşlandıklarını görüyoruz. Eğer astrolojiyle ilgileniyorsanız ve evinizi astrolojik simgenize göre dekore etmek istiyorsanız, burada verdiğim bazı ipuçlarını okumanızda yarar var.

İlk Tercih Kırmızı Mobilyalar

Ateş grubundan olan koç burcu insanları, hareketli, atılgan ve hırslıdırlar. Evleri de doğal olarak bu durumu yansıtacak biçimde olmalıdır. Kırmızı renk ve tonları koç burcunu çeker. Bu renklerlerdeki mobilyalar, onların dekorasyon da daha çok kullanacağı mobilyalar arasında yer alır.

Deri döşemeler ve sportif aksesuarlar koç burcu insanının çok sevdiği objelerdir. Ayrıca her zaman kendi evlerini kendileri dekore etmeyi isterler ve severler. Evlerindeki herhangi bir yeri zaman zaman bozup, yeniden dekore etmek hoşlarına gider. Ahşap mobilya ve aksesuarlara meraklıdırlar. Kumaşlarda ise basit desenlere ve sevdikleri rengin tonlarına önem verirler.

Tasarımcı Mehmet Akça

False