GeriHüseyin Küçük Öğretmenler için çok anlamlı bir proje
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Öğretmenler için çok anlamlı bir proje

Öğretmenler için çok anlamlı bir proje

Modacı Hüseyin Küçük, öğretmenler için ücretsiz kıyafet dikecek.

Ünlü Moda Tasarımcısı Hüseyin Küçük, Öğretmenler Günü haftasında tüm öğretmenlere showroomunun kapılarını açıyor. Türkiye’deki tüm öğretmenler herhangi bir sınırlama olmaksızın Hüseyin Küçük’ün özel tasarımlarına ücretsiz sahip olabilecekler.

Ortadoğu, Kafkas ülkeleri, Türki Cumhuriyetler ve Balkan Ülkeleri olmak üzere 30 ülkede kendi markasıyla büyük bedeni farklı bir dünyaya taşıyan ünlü modacı Hüseyin Küçük, “Öğretmenler Günü” için bugüne kadar hiç yapılmamış bir çalışma için hazırlanıyor. Öğretmenler Günü haftasında Bahçeşehir'deki showroomunu açan Hüseyin Küçük, gelen tüm öğretmenlere, sayı sınırlaması olmaksızın birer kıyafet hazırlayacak. İsteyen tüm öğretmenler Bahçeşehir’deki showroomu arayarak randevu alabilirler.

Bugüne kadar pek çok proje gerçekleştiren Hüseyin Küçük, Öğretmenler Günü Projesi’ni “Ekibimle birlikte çok düşündük, üstesinden gelebilir miyiz?" diye ve sonunda karar verdik; her şey para demek değil, bizim bu yaşımıza gelmemizde annelerimiz kadar önemli rolü olan öğretmenlerimize feda olsun dedik. İsteyen tüm öğretmenlerimiz Bahçeşehir’deki showroom’u arayarak randevu alabilirler” diyerek açıklıyor.

Detaylı bilgi için 0 212 669 1 670 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

False