GeriEser Aydoğdu Yüz gençleştirmede iğnesiz yeni yöntem
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yüz gençleştirmede iğnesiz yeni yöntem

Yüz gençleştirmede iğnesiz yeni yöntem

Ciltte parlaklık ve aydınlanma sağlayan bu uygulama her mevsimde yaptırılabiliyor.

İğneden korkanlar için yeni bir cilt gençleştirme yöntemi bulundu. İğnesiz, morarmadan, kızarıklık ve kabuklanma olmadan, artık yüz liftingi yaptırmak mümkün. Aynı gün işe gitmek ve güneşe çıkmakta da bir engel yok. Yüz gençleştirmede iğnesiz ve yeni bir yöntem olan “Milano yüz liftingi” hakkında merak edilenleri Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Eser Aydoğdu anlattı.

Yüzdeki renk tonu farklılıkları, lekeler, gözenek genişlikleri, cilt sarkmaları, kırışıklıklar, ciltte matlık, yorgun ifade en çok bize başvurulan sebepler... Hepsinin değişik tedavi seçenekleri, tedavi süreleri mevcut. İğneli tedaviler, lazer yöntemleri, iple yüz estetikleri, kök hücre uygulamaları çeşitli tedavi seçenekleridir. Bu tedaviler rutin olarak kişilerin memnun kalacağı şekilde uygulanmaktadır. Fakat bugüne kadar bir de iğneden korkanlar için yaptığımız bir estetik uygulama yoktu. “Milano yüz liftingi” tamamen iğneden korkanlar için bir cilt gençleştirme yöntemidir ve diğer yöntemlerden farklı olarak da kızarıklık, morarma, şişlik, kabuklanma gibi etkileri yoktur. Aynı gün içerisinde güneşe çıkılabilir, makyaj yapılabilir ve akşam herhangi plan yapılabilir.

“Milano yüz liftingi”nin aşamaları

“Milano yüz liftingi” aşamaları hakkında Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Eser Aydoğdu, şu bilgileri verdi:

“Bu yöntemde önce cilt temizleniyor. Sonrasında akustik dalga terapisi ile yüzdeki ve gıdık bölgesindeki kas liftingini sağlıyoruz. Asıl aşama olan Milano Gençlik Peeling uygulamasını iğnesiz olarak yapıyoruz. Özel masajı ve ürün sayesinde, epidermiste hasarlanma olmadan aktif bileşenlerinin cildin tüm katmanlarına ulaşması sağlanıyor. Cilt altına geçen ürün hem cilt altında hem de ciltte toparlama sağladığı için 3 aşamalı lifting etkisini de böylece gerçekleştirmiş oluyoruz.”

Faydaları

Ciltte parlama, gözeneklerde küçülme, sıkılaşma, sarkıklıklarda toparlama ve ince çizgilerde düzelme gibi sonuçlar görülür. Haftada 1 uygulanan yöntem 5 seansta gerçekleştirilir. Flaş etkisi sayesinde düğün veya özel günlerden hemen önce de uygulanarak bu özel günlerimize daha dinç, daha canlı bir yüz ile katılmanızı sağlar. En önemlisi “Milano Gençlik Peeling”i uygulaması dekolte bölgesinde de başarılı bir şekilde uygulanabilir. Kadınların en çok sorun olarak gördüğü bölge olan dekoltedeki kuruluk, ince kırışıklıklar ve gevşeklik de toparlanmış olur. Sivilce izleri, leke, gözenek genişliği, renk bozuklukları, ince kırışıklıklar, sarkmalar gibi problemlerde etkin bir tedavi sağlar ve iğnesiz uygulanır.

Her mevsimde uygulanabiliyor

“Milano yüz liftingi” güneşe karşı bir duyarlılık oluşturmaz, her mevsimde rahatlıkla uygulanır. Bronz olan kişilerde de güvenle uygulanabilir. Ciltte parlaklık ve aydınlanma sağlar. Yüzde ışıltı etkisi gösterir.

False