Kırmızı Biberli Çay ile Kilolara Veda Edin

Kırmızı biberli acı çay, idrar söktürücüdür ve sonbaharda soğumaya başlayan bedeni ısıtmak için kullanılır.

Haberin Devamı

Bugün sizlere daha önce hiçbir yerde yayınlanmamış bir çay tarifi veriyorum; kırmızı biberli acı çay. Bu çay idrar söktürücüdür ve sonbaharda soğumaya başlayan bedeni ısıtmak için kullanılır. İçimi biraz zor olmakla birlikte, midesi sağlam olanlar ve alerjik bünyesi olmayanlar, hızlı kilo vermeye yardımcı olan ve sonbaharda yağlanmayı azaltıcı etkisi çok olan bu çay içebilirler. 

İşte kırmızı biberli acı çayın tarifi:

Malzemeler:

* 1 çay kaşığı acı kırmızı biber (kapsikum ya da isot tarzı acı biber). Her su bardağı için 1 çay kaşığı kırmızı biber kullanılmalı.
* 1 çimdik biberiyle
* 1 diş dövülmüş sarımsak

Hazırlanışı:

Bu malzemeleri büyük bir bardak suda sadece 30 saniye kaynatın, 4-5 dakika demleyin. Biraz ılındıktan sonra içine bir dilim limon koyun. Kırmızı biberli acı çayı günde 2 kez yemeklerden 1 saat sonra içebilirsiniz.

Haberin Devamı

Etkisi sizi şaşırtacak
Kırmızı biberli acı çay, ciddi bir şekilde yağ eritici, ısıtıcı ve metabolizmayı canlandırıcı bir etkiye sahiptir. Bu çayı içerken beraberinde özellikle  kullanmanızı önerdiğim formülünde 7 şifalı madde bulanan destek, diyet ve egzersizle birlikte uyguladığınızda sonuçlar sizi çok şaşırtacak.

Size önerdiğimi günün mönülerinde sıkça kabağa rastlayacaksınız. Biz toplum olarak maalesef kabağı pek sevmeyiz. Oysa kabak ve yeşil elma sağlıklı kilo vermek, toksin atmak için çok önemli besinler. Özellikle yeşil elmayı kabuklarıyla yiyip, kabağı da kızartmadan ılık zeytinyağlı veya yağsız kıymalı ya da yağsız yoğurtlu olarak tüketirseniz iyi olur. Böylece bedeninizi sonbahara geçerken hazırlar, daha rahat kilo verirsiniz.

Yazarın Tüm Yazıları