Ay, Yay burcunda ilerliyor!

Bugün duygusal krizlerde artış yaşanabilir.

Haberin Devamı

Bugün Ay, Yay burcunda ilerliyor olacak ve 2 gün geçiş yapacak. Ülkemiz adına önemli, şaşırtıcı gelişmeler yaşanabilir. Tarihi incelediğimizde genelde birçok terör olayı ya da devletle ilgili önemli konular Ay yay burcundayken gerçekleşti.

Bu hafta genelinde bir kadın sanatçımız ile ilgili haber bizi şaşırtabilir.

Gelelim dün geceden beri hepimizin üzerinde hissettiği tarif edilmeyen gerginlik ve anlaşılmama duygusuna.

Bugün duygusal krizlerde artış olabilir. Size kuşlar çiçekler, börtü böcekler sunmak için neler vermezdim ama gökyüzünü tercüme ederken dürüst davranacağım. Kendimiz için bugün Ortadoğu ve Balkanlardan gelen soğuk hava etkisinde diyebiliriz.

Sabah saatlerinde etkisi başlayan Ay-Neptün karesi, hayal kırıklığı ve hevesinizin kursağınızda kalması duygusunu bize hissettirebilir.

Haberin Devamı

İçimizde yaralandığımız ama hiçbir zaman dile getiremediğimiz şeyleri bugün sert sözlerle ifade edebiliriz. Tekrar ayağa kalkmak, arkanızdan dönen oyunları ve haksızlıkları görüp bir de bunun üzerine bunları hiç kimseye anlatamamak da cilası gibi olabilir. Ya da anlatsan da anlayan yok misali.

İdeallerinize ulaşamıyor gibi hissedip birilerinin size baskı yaptığını düşünebilirsiniz. Bunlar oluyor olmasına da biz ne yapacağız derseniz; duygularınıza yenilmemeye özen gösterin.

Bir gün gelecek kalp kıranların kalbi kırılacak, yarı yolda bırakanlar yarım kalacak, hiç kimsenin ne ahı ne duası yerde kalmayacak, herkes hak ettiğini yaşayacak...

Sabrediyoruz ve kahve içiyoruz:) Motivasyonu bozmayın. Sadece her şeye rağmen iyi kalmayı başarın.

Ufak bir hatırlatma yapmak gerekir ki; kötüler kısa vadede iyiler uzun vadede kazanır.

Güzel ve kaliteli bir gün geçirmenizi dilerim.

Gelelim burçlarımıza göre neler var bakalım.

23 OCAK GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Yazarın Tüm Yazıları