GeriA. Cem Keçe Seks oyunu oynarken hayatınızdan olmayın!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Seks oyunu oynarken hayatınızdan olmayın!

Seks oyunları ve cinsel fanteziler seksin önemli bir parçasıdır. Kişinin kafasında cinsel coşkuyu arttıracak nitelikte bir takım hayaller canlanmasına cinsel fantezi diyoruz.

Seks oyunları ve cinsel fanteziler seksin önemli bir parçasıdır. Kişinin kafasında cinsel coşkuyu arttıracak nitelikte bir takım hayaller canlanmasına cinsel fantezi diyoruz. Cinsel fanteziler cinsel hayatı zenginleştirir, sıradanlıktan kurtarır ve cinselliğin daha keyifli bir şekilde yaşanmasını sağlar. Cinsel yaşamanın güzelleştiği anlar yaratmanın kısa tanımı olan cinsel fantezi kurmak ise; her istenilenin gerçekleştirilemediği gerçek dünyada, dozunda kaldığı sürece, cinsel istekleri tatmin için gidilebilecek en masum, en zararsız ve en güzel yoldur. Ancak cinsel fanteziler cinsel uyarılma sağlamak, haz duymak ve orgazm olabilmek için zorunlu olduğunda, tekrarlayıcı bir yapıya büründüğünde, sabit bir düşünce veya davranışa dönüştüğünde çeşitli cinsel sorunlara ve yakın ilişkilerde tartışmalara yol açabilir, bu tedavi edilmesi gereken bir durumdur.

Son dönemde kendi başlarına seks oyunları denerken hayatını kaybeden birçok ünlü isim oldu. Geçtiğimiz yıllarda BBC kanalının ünlü sunucularından biri olan Kristian Digby, mastürbasyon yaparken kendini oksijensiz bırakarak aldığı hazzı arttırmaya çalışırken hayatını kaybetti. Buna benzer bir şekilde iki yıl önce de ünlü oyuncu David Carradine de boynuna ve cinsel organına ip bağlı bir şekilde hayatını kaybetmişti. Tayland polisi yaptığı açıklamada, David Carradine'nın cesedini otel odasında bulduklarında plastik seks aletinin bir ucunun boynuna diğerinin ise cinsel organına bağlı olduğunu gördüklerini söylemişti. David Carradine'ın ölümle biten fantezisinin tıptaki karşılığı oto-erotizm asfiksi’dir, yani daha çok zevk için ölüm.

Bu olaylar belli bir yaşın üstünde, hayatta aradığını bulamayan insanların yaptığı bir davranıştır. Kendini kötü hisseden bir kişi, iyi hissetmek için kendine bir yandan acı verirken bir yandan mastürbasyon yapabilir. Birden çökmüş, aniden zengin olmuş, aniden şöhret olmuş kişilerde bu tip sapkınlıklara sık rastlanır.

Orgazm sırasında beyne giden oksijen azaldığında daha güçlü bir orgazm yaşandığı bir gerçektir, ancak o an tek başına ve hazdan dolayı ne yapacağını bilemez bir haldeyken kişi bazı şeylerin farkına varamayabilir ve bu onun hayatına da mal olabilir. Cinsel fantezi yaşarken birbirini yaralayan ya da sakatlanmalara neden olan çiftlerin sayısı oldukça fazladır. Sonrasında sıkıntı yaşamamak için önlem almak gereklidir.

CİNSEL GÜCÜ ARTIRAN BESİNLERDEN ANANAS BU ENFES TARİF İLE SEKS HAYATINIZA RENK KATACAK!

False