GeriA. Cem Keçe İçinizde saklı olan mutluluğu açığa çıkarın!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İçinizde saklı olan mutluluğu açığa çıkarın!

İçinizde saklı olan mutluluğu açığa çıkarın!

Dr. Cem Keçe, “Evlilik ve İlişki Seminerinde” mutlu birlikteliğin sırrını açıklıyor.

Türkiye Psikoterapi, Psikoterapistler Derneği ve Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği tarafından, birbiriyle çatışmada olan iki insanın etkileşimini değiştirmek amacıyla “Evlilik ve İlişki Semineri” düzenleniyor. Sağlıklı ve mutlu birlikteliklerin sırlarını paylaşmak için Evlilik Terapisti Uz. Dr. Cem Keçe, 16 ve 30 Mart tarihlerinde sizleri bekliyor.

Türkiye Psikoterapi ve Psikoterapistler Derneği (PSİKODER) ve Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği (CİSED) olarak, içinizde saklı olan mutluluğu açığa çıkarmak, ruhunuza ve yuvanıza huzur vermek, mutlu birlikteliklerin şifrelerini anlatmak, sağlıklı ve mutlu bir ilişkiye yönelten tecrübeleri keşfetmenize yardımcı olmak, ilişki sorunlarının değil çözümlerinin bir parçası olmayı öğretmek, kendinizi ve partnerinizi tanımanızı sağlamak, ilişkilerinize ve yaşadıklarınıza farklı bir gözle, yukarıdan ve dışarıdan bakabilmek becerisini kazandırabilmek için Evlilik ve İlişki Semineri düzenleniyor.

Gelin, içinizde saklı olan mutluluğu açığa çıkartalım!

"Farkındalık", zihin ve yüreği birleştiren ve şifa veren, mutluluğun yolunu açan bir olgudur. Yakın ilişkilerde tek başına zihin, çifti mutlu edecek dönüşümleri gerçekleştirecek güce sahip değildir. Öyle olsaydı yapılması gerekenleri düşünür, yapar ve mutlu olurduk. Bu nedenle farkındalığın artırılmasına hizmet eden "Evlilik ve İlişki Seminerleri" son yıllarda ilgi görüyor ve çiftlerin "Mükemmel bir evlilik var mı?" "Evliliklerde kadın ve erkek ilişkileri nasıl olmalı?" "Mutlu birlikteliklerin sırrı nedir?" "Kadın erkek arasındaki farklılıkları bilmemek ilişkileri nasıl etkiliyor?" "Mutlu evliliğin 10 şartı nedir?" "Evliliği kurtarmanın yolları nedir?" gibi sorularına yanıtlar bulmalarını sağlıyor.

Siz değişin, ilişkiniz değişsin, dünya gözünüze farklı görünsün

Çiftler kendilerini değiştirdiklerinde ilişkileri de değişiyor. "Eşinizle birlikteliğiniz monotonlaştı mı?", "Eşiniz tarafından anlaşılmadığınızı mı düşünüyorsunuz?", "'Mutlu evlilik yoktur!' sözüne inanıyor musunuz?", "Evliliğinizde yalnız ve mutsuz olduğunuzu mu düşünüyorsunuz?" Tüm bu sorulara yanıtlar alabilir, ilişkinizi farklı bir açıdan değerlendirip, ilişki sorunlarınızın gerçek nedenlerinin farkına varabilir, kendinizi ve ihtiyaçlarınızı daha iyi tanıyarak daha sağlıklı ilişkiler kurabilirsiniz.

Kazanımlarınız

 • Cem Keçe'nin eşsiz birikimleri ve deneyimleri
 • Cem Keçe onaylı Katılım Sertifikası
 • Ücretsiz Cem Keçe'nin imzalı kitabı

Verilecek sertifika

Evlilik ve İlişki Semineri Katılım Sertifikası

Seminere kimler katılabilir?

Seminerlere herkes katılabilir.

Seminer yer, tarih ve saatleri

ANKARA - Limak Ambassadore Butik Hotel

Tarih: 16 Mart 2014
Saat: 10.00 - 18.00
Adres: Boğaz Sokak No:19 Kavaklıdere / Ankara

İSTANBUL - Taksim Gönen Hotel

Tarih: 30 Mart 2014
Saat: 10.00 - 18.00
Adres: Aydede Cad. No: 15, 34437 Taksim / İstanbul

False