GeriAlışveriş Yaz Şıklığı Kom'dan
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yaz Şıklığı Kom'dan

Yaz Şıklığı Kom'dan

Kom, bikini ve mayolarıyla göz dolduruyor.

Kom, modern ve cesur çizgileriyle 2011 yazına da damgasını vuracak! Birbirinden şık mayo, bikini ve mayokinileriyle plajların yeni modasını Kom yaratacak.

Kom’un 2011 mayo koleksiyonu Casual Navy, African Spirit, Pop Remix, Tribal Mix ve Tropical Chic temalı 5 ana seriden oluşuyor. Farklı desenleri, zengin renk ve aksesuar çeşitleriyle bütünleştirerek elegan bir tarz yaratan Kom, 2011 yazında da plajları renklendirecek.

[fotogaleri=47]

Farklı yaş ve beden gruplarına hitap eden KOM 2011 mayo koleksiyonu’nun Casual Navy serisi, dinlendirici bir tatili hatırlatır gibi. Batik ve jean efektli emprimeler ile harmanlanmış detaylar, denizin tüm mavi tonlarıyla bütünleşerek genç ve enerjik bir koleksiyona dönüşüyor.

Geleneksel Afrika safari tarzının yoğun olarak yansıtıldığı African Spirit serisi, etnik doğal ve stilize hayvan desenleri, kızıl kahveler, baharat tonları, derin kırmızılar, sarılar ve royal maviler emprimeler ile çöl duygusunu vurgulayan çiçek ve yaprak desenlerindeki gündoğumu ve günbatımının renkleri, mavi ve turkuaz gibi su renkleri ile harmanlanıyor.

Jamaika’nın tropikal ormanlarının ve çiçeklerinin esintilerini taşıyan Pop Remix serisine yeşil, sarı ve kırmızı gibi renkler hakim. Emprimelerde, tropik iklime özgü çiçek ve iri yaprak motiflerinin yanında, parlak şal ve batik desenleriyle neon renklerdeki hayvan ve çizgi desenleri öne çıkıyor.

Ayın çekim gücünü yansıtan siyah-beyaz kabilesel tarzda emprimeler, parlak straslar ve metal boncuklarla birlikte kullanılarak trendi bir stil yaratılan Tribal Mix serisi, gotik tarz, punk ve bisikletçi tarzıyla çarpıcı bir etkileşim sergiliyor.

Su ve kum renklerinin bir arada kullanıldığı genç ve eğlenceli bir tarzı yansıtacağınız Tropical Chix serisinde, canlı renklerden oluşan geometrik desenli baskılar, jean görünümlü kumaşlarla kombinleniyor.

www.kom.com.tr

False