GeriAlışveriş Yaz Sıcakları Sizi Korkutmasın
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yaz Sıcakları Sizi Korkutmasın

Yaz Sıcakları Sizi Korkutmasın

İssimo'dan müjde!

Yaz aylarının yaklaştığı şu günlerde evinizin her köşesinde kullanabileceğiniz klimalara sahip olmak istemez misiniz? İşte size fırsat...

Herkesin sabırsızlıkla beklediği yaz güneşi sıcakları da beraberinde getiriyor. Yaz aylarında sıcaktan bunalmak, uykusuz geceler geçirmek artık tarih oluyor. Ünlü İtalyan markası Olimpia Splendid’in dış ünitesiz taşınabilir klimaları ile evinizin her köşesine tatlı bir serinlik yayılacak. Farklılığı ve şıklığı tartışılmaz İtalyan tasarımının izlerini taşıyan İsssimo 11 modeli, koyu mavi renkli kusursuz ve şaşırtıcı tasarımı ile göz dolduracak.

İsssimo 11 Mükemmelliğin Sınırlarını Zorluyor

Maksimum verimliliği ve A sınıfı düşük enerji sarfiyatı ile çevre dostu olan İsssimo 11’in dijital ekranı ile ana fonksiyonlara kolayca ulaşabilirsiniz. Uzaktan kumandası ile ay fonksiyonunu kullanarak gece meydana gelen farklı metabolik durumlara göre havalandırmayı istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Son derece sessiz çalışan İsssimo böylece size kaliteli bir uyku ortamı yaratır. Otomatik kablo geri sarma sitemi sayesinde güç kablosunu çıkarmak ve geri sarmak son derece kolay.

Yaz Sıcakları Sizi Korkutmasın

Dış Ünite Yok, Su Boşaltma Derdi Yok

Evinizin her köşesine kolaylıkla taşıyabileceğiniz İsssimo model klimalarda su deposu olmadığı için su boşaltma sorunu da ortadan kalkıyor. Çünkü İsssimo yoğuşmayı çiy şeklinde otomatik boşaltırken çiyi sürekli dışarı tahliye ediyor. Yani İsssimo her şeyi kendi başına hallediyor.

Olimpia Splendid’in İsssimo 11 model taşınabilir klimaları mükemmelliğin sınırlarını zorlayan teknolojisi ve küçük boyuttaki farklı tasarımıyla sizi serinletirken şık tasarımıyla da evinizin havasını değiştirecek.

www.issimo.com.tr

False