GeriAlışveriş Yaşlanmayı yavaşlatın
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yaşlanmayı yavaşlatın

Yaşlanmayı yavaşlatın

Avene’den yaşlanma karşıtı jel!

Avéne Eluage Gel Concentre içeriğindeki Retinaldehit ve hiyaluronik asit parçacıklarının (H.A.F) ortaklığı ile cildin sıkılığını ve dolgunluğunu geri kazandırmaya yardımcı oluyor.

Yüzünüzdeki belli alanlarda gözüken kırışıklıklar ve çizgiler için özellikle üretildi. Uyguladığınız alanı hızlı bir şekilde düzelten bir etkisi vardır. Yüzünüzdeki mimikleri hareketlendirdiğinizde belirginleşen kırışıklıkları azaltır ve derin çizgileri yok eder. Cildinize parlaklık yumuşaklık sağlar. Hafif renkli ve yağsız yapısı içeriğinde bulunan alerji karşıtı parfümle kullanımı hoş ve rahattır.

Yaşlanmaya karşı Eluage Konsantre Bakım Jeli, sadece çizgiler üzerine en az altı ay uygulandıkça ifadeye bağlı kırışıklıklar azalır, derin kırışıklıklar ve çizgiler belirsizleşir. Öncelikle, mükemmel bir şekilde temizlenmiş yüzünüz ve boynunuza sadece akşamları Avéne Eluage Creme ürününü uygulayın. Daha sonra, göz çevresi hariç, belirginleşmiş mimik çizgilerinin, kırışıklıkların üzerine ince uçlu başlığını kullanarak Avéne Eluage Gel Concentre’i kolayca sürebilirsiniz. Masaj yapmayın, jeli çizgilerin üzerinde hafifçe tamponlamanız yeterli. 

False