GeriAlışveriş Yapılandırıcı Gündüz-Gece Kremi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yapılandırıcı Gündüz-Gece Kremi

Yapılandırıcı Gündüz-Gece Kremi

Kırışıklıklardan kurtulmak artık çok kolay!

Cildinizde hissedilir değişim için Anti Wrinkle Yapılandırıcı Bakım Kremini kullanmayı ihmal etmeyin!

Tamamen doğal olan içeriğiyle hem var olan kırışıklıklara dışarıdan müdahale ederek kırışıklık görünümünde azalmalara yardımcı oluyor, hem de cildin ilerleyen yaşla beraber durdurduğu collagen ve hyaluronic acid üretimini destekliyor. Çok yönlü içeriği sayesinde ilk kullanımdan itibaren cildin daha nemli, canlı ve esnek olmasını, daha pürüzsüz görünmesini sağlar ve yaşlılık etkilerinin azalmasına yardımcı olarak cildin toparlanmış görünmesini sağlar. Aktiflerin etki süreleri 6 hafta gibi uzun bir süredir. GP4G hücrelere enerji vererek aktiflerin daha kısa sürede cilt üzerinde etki sağlamalarına yardımcı olur. Artık kimsenin daha çok beklemeye sabrı yok. Suberlift ise ilk kullanımdan itibaren cilt üzerindeki kırışıklık görünümünün azalmasına yardımcı olur.

EDERLINE S: Anti Aging, Anti Wrinkle aktif. Ciltteki ince çizgilerin görünümünü azaltmaya ve yeni çizgilerin oluşumunu önlemeye yardımcı olur.

COLLAGEN: Cildin yeniden kolajen üretimini destekler.

SUBERLİFT: Cildi gerginleştirerek cilt dokusunu pürüzsüzleştirmeye yardımcı olur.

HYALURONIC ACID: Cildin nem tutmasını sağlayarak daha dolgun bir görünüm kazanmasına, dudak kenarları ve yüz ovalindeki kırışıklık görünümünde azalmaya yardımcı olur.

OSMOLINE: Cildin yeniden Hyaluronic Acid üretimini destekler.

VITAMIN E: Cildin yaşlanmasına yol açan serbest radikalleri etkisiz hale getirerek hafif güneş kızarıklıkları ile sivilce lekelerinin görünümünü azaltmaya destek olur.

GP4G: Cilde enerji verir. Daha kısa sürede gözle görülür gençlik hissi ve ışıltılı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

False