GeriAlışveriş Wenice Kids ile Şık Çocuklar
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Wenice Kids ile Şık Çocuklar

Wenice Kids ile Şık Çocuklar

Hem spor hem de şık tasarımlar...

Wenice Kids, yeni sezonda baharın tazeliğinden ilham alıyor. 2011 ilkbahar-yaz sezonunda da hem spor hem de şık tasarımları ile dikkat çekiyor.

Mağazalarda yerini alan yeni koleksiyonda birçok tema ve renk bulunuyor. Modanın küçük takipçilerine hitap eden bu koleksiyonda 0-16 yaş kız ve erkekler için birçok alternatif bulmak mümkün.

Kızlar için, şeker pembenin sevimliliği, pudra pembesinin sadeliği ve parlament mavisinin çekiciliği buluşuyor. Ayrıca, gri ve narçiçeği renkleri bir arada kullanılıyor. Bunların yanı sıra şık western modellerde krem, hardal sarısı ve kahverengi vurgulanmış. Marine konseptinde ise mavinin beyazla uyumu yansıtılmış. Narçiçeği, su mavisi, çağla yeşili de bu sezonun trend renklerinden.

Erkeklerde ise, hardal sarısı ve grinin bir arada kullanıldığı spor modeller son derece şık. Turuncu ve kahverengi uyumunun yakalandığı rahat modeller, fıstık yeşilinin laciverti yumuşattığı şık modeller ve kırmızının yoğun kullanımı dikkat çekiyor. Parlament mavisi erkek modellerde de kullanılmış.

www.wenice.com

False