GeriAlışveriş Voit Pedometre ile yürüyüş keyfi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Voit Pedometre ile yürüyüş keyfi

Voit Pedometre ile yürüyüş keyfi

Sağlığınız için günde 10 bin adım atın!

Voit Pedometre ile adımlarınızı sayarak eğlenirken aynı zamanda sağlığınız için gerekli olan 10 bin adımı da sayabilirsiniz.

Ne kadar adım attığınız, ne kadar mesafe yürüdüğünüz ve ne kadar süre yürüdüğünüzü bilmek istemez misiniz? Dünyada olduğu gibi Türkiye’de de evde spor aletleri konusunda en çok tercih edilen ve güvenilen marka olan Voit, VOIT PEDOMETRE ile yürüyüş keyfini maksimuma çıkartırken attığınız adımları da saymanızı sağlıyor ve yürüyüşünüzü eğlenceye dönüştürüyor.

Voit pedometre size ömür boyu sürecek yürüme alışkanlığını sağlayacak harika ve kolay bir programdır. Günde 10.000 adım yürüme başarıldığında, hem daha fazla kalori yakılmakta hem de daha sağlıklı bir yürüyüş ortamı yaratılmaktadır. Pedometre gün boyunca atılan her adımı saymaktadır. Adım sayıcı egzersizlere yeni bir motivasyon katarak, programı sayesinde günde 10.000 adım hedefe odaklanmayı sağlar. Bununla birlikte günlük aktiviteler nedeniyle adım sayısının günden güne değiştiğini de fark edebilirsiniz.

Yürümenin sağlığa yararları saymakla bitmez. Yürüyüş yapan kişilerin kalbi güçlenir, kalp krizi riskini azaltmaya yardımcı olur. Beyne oksijen gitmesini sağlayan yürüyüş, sırt ağrılarınızın azalmasına yardımcı olurken, vücuttaki yağ oranı ile kandaki kolesterol, tansiyon, şeker ve insülini düşürmeye yardımcıdır. Ayrıca iştahlı kişilerin de yürüyüş sayesinde besin alımını dengede tutar. Sinir sistemini sağlıklı kılar, endişe ve gerilimi azaltmaya yardımcı olur, bağışıklık sistemini güçlendirir.

False