GeriAlışveriş Vaseline’den Türkiye’nin ilk ve tek sprey kremi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Vaseline’den Türkiye’nin ilk ve tek sprey kremi

Vaseline’den Türkiye’nin ilk ve tek sprey kremi

Saniyeler içinde emiliyor, cildinizi anında nemlendiriyor.

Günlük bakım ritüelleri şehirli kadının hayatının önemli bir parçası. Çağdaş kadın, günün her anına yetişmeli, zamanın hızını yakalamalı… Vaseline, zamansızlıktan yakınan kadınları, saniyeler içinde emilen ve anında nemlendirerek onaran üstün formullü Yeni Nemlendirici Sprey Krem ile tanıştırıyor.

Vaseline Nemlendirici Sprey Krem, sıradan kremlerin uygulanması önündeki engelleri ortadan kaldırarak, kadınların her gün cildini nemlendirmesine fırsat tanıyor. İçeriğindeki Vaseline Jel damlacıkları yapışkanlık hissi bırakmadan kuru ciltleri hızla nemlendirirken, saniyeler içinde emiliyor. Böylelikle günlük rutin içerisinde ekstra zaman harcamadan sağlıklı görünen bir cilde sahip olmak artık hayal olmaktan çıkıyor.

Saniyeler yeter!

Bundan sonra hiçbir bahane bizi Vaseline’in onarıcı gücüyle cildimizi şımartmaktan alıkoyamayacak!

Ferahlatan bakım: Aloe ferahlığı

Vaseline Nemlendirici Sprey Krem Aloe Ferahlığı, saniyeler içerisinde emilerek aloe vera içerikli eşsiz formülü ile cildimizi gün boyunca ferahlatıyor ve sağlıklı görünmesini sağlıyor. 

Parıldayan etki: Kakao ışıltısı 

Vaseline Nemlendirici Sprey Krem Kakao Işıltısı, saniyeler içerisinde emilerek kakao yağı içerikli eşsiz formülü ile cildimizin gün boyunca gözle görünür şekilde sağlıklı ve ışıltılı görünmesini sağlıyor. 

Naturel dokunuş: Temel onarım

Vaseline Nemlendirici Sprey Krem Temel Onarım, anında emilen eşsiz formülü ile cildimizi doğal yapısına uyumlu bir şekilde nemlendirerek onarılmasına yardımcı olurken, cildimizi yumuşacık yaparak sağlıklı görünen bir dokuya kavuşmasını sağlıyor.

False