GeriAlışveriş Uzun Kablolu Süpürge:“Bosch Free'e”
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Uzun Kablolu Süpürge:“Bosch Free'e”

Uzun Kablolu Süpürge:“Bosch Free'e”

Temizlikte rakip tanımıyor.

Bosch Ev Aletleri, “sizi kimse onun kadar takip edemez” diyor ve 12 metre ile dünyanın en uzun kablosuna sahip yepyeni Bosch Free’e elektrikli süpürgeleri tüketicilerin beğenisine sunuyor.

BSGL52300 ve BSGL52238 ProParquet olmak üzere iki model olarak satışa sunulan Bosch Free’e elektrikli süpürgeler; 12 metrelik kablosu, sağlam tekstil hortumu, 360º dönebilen döner başlığı ve 15 metrelik kullanım alanı yarıçapı ile klasik elektrikli süpürgelerde alışık olunan “priz uzakta kaldı”, “kablo yetişmedi” dertlerine de son veriyor.

Bosh Free’e Elektrikli Süpürgelerin Özellikleri

• Yeni Bosch Free’e elektrikli süpürgeler, 12 metrelik dünyanın en uzun kablosu ile en uzun menzilde, temizlikte rakip tanımıyor.

• Bosch Free’e elektrikli süpürgelerin sahip olduğu 360º döner başlığı ile temizlik yapmak artık çok kolay hale geliyor. Bu başlık sayesinde muhteşem manevra kabiliyeti kazanan Bosch Free’e elektrikli süpürgelerin, sizin hareketlerinizi doğrudan takip etmesini sağlıyor. Bu da size, bu zamana kadar hiç alışık olmadığınız ve de yaşamadığınız kadar esneklik kazandırıyor.

• Bosch Free’e elektrikli süpürgeler sahip oldukları AirBumper™ Protection kaplaması sayesinde kapı kasalarında, duvar ya da mobilyalarda sürtünme lekelerine son veriyor. Çünkü, süpürgenin yan tarafları, AirBumper™ Protection adı verilen sistemle özel bir kaplamayla kaplandığından çarpmalara karşı korunaklı bir yapıya sahip.

• Bosch Free’e elektrikli süpürgeler, evinizdeki her şeyin tam istediğiniz gibi tertemiz olması için küçük ama akıllı ayrıntılara da sahip. Yüksek manevra kabiliyeti için klasik elektrikli süpürgelerden farklı olarak dört tekerleği bulunan Bosch Free’e elektrikli süpürgeler, her an sizi takip ederek, hareketlerinize uygun hareket ediyor. Bu da, çarpma ve mobilyalara zarar verme riskini ortadan kaldırıyor.

www.bosch.com.tr

False