GeriAlışveriş Uykuseverler rahat bir uyku çekecek!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Uykuseverler rahat bir uyku çekecek!

Uykuseverler rahat bir uyku çekecek!

Kan dolaşımını artıran akıllı yatak: Cellini LoveWave

Türkiye’nin masaj koltuğunda markası Cellini, tüm vücuda masaj uygulayarak kan dolaşımını hızlandıran LoveWave yatak modeliyle uyku sırasında bedeni rahatlatıyor.

Barındırdığı hava yastıkları ve vibrasyon sistemiyle tüm vücuda masaj uygulayan LoveWave, kan dolaşımını hızlandırarak hücrelerin beslenmesine, daha sağlıklı bir biyolojik yapının oluşmasına yardımcı olur. Köpüklü malzemesinde bulunan mikro delikler sayesinde terlemenin önüne geçerek vücudun hava almasını sağlar.

Omurganın şeklini alabilen teknolojik yapı

LoveWave ısıya duyarlı, hafızalı köpüklü malzemesiyle vücudun uyguladığı bütün basıncı dengeleyerek rahat bir uyku keyfi sunuyor. Oluşan baskı alanını esneyerek dağıtan ve yatağın omurganın şeklini almasına yardımcı olan LoveWave vücudun anatomik şekli koruyarak rahatlama sağlıyor.

Bakteri barındırmaz hijyenik kumaş

Küf ve bakteri barındırmaz özelliği sayesinde, yataktan kaynaklanan alerji problemlerine çözüm üreten LoveWave vücudun gerilimini azaltarak uyuşukluğu, hissizliği ve uykusuzluğu önler, horlamayı engeller formdadır.

Her pozisyona uyarlanabilen milimetrik yapı

Elektrikli olarak pozisyon ayarı yapılabilen yatak karyolası sistemiyle sırt veya ayak kısmı yukarı ve aşağı olarak istenilen açıya ayarlanabilir. Oturuş veya yatış pozisyonunuzu milimetrik olarak ayarlayabilir ve kitap okurken, televizyon seyrederken, ayaklarınızı dinlendirilerek rahatlama sağlanır.

Orjinal şeklini kaybetmeyen dayanıklı malzeme

Bağımsız olarak hareket edebilen iki ayrı yatak ve bazadan oluşan LoveWave, farklı yatış pozisyonlarına ayarlanabilir. Dinamik malzeme esnekliği ve sertliğini senelerce kaybetmeyen LoveWave deforme olmaz, orijinal şeklini kaybetmez, 242 X 255 X 128 boyutlarında modern tasarımlı çift kişilik şık bir modeldir.

False