GeriAlışveriş Twist’ten %50’ye varan indirim fırsatını kaçırmayın!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Twist’ten %50’ye varan indirim fırsatını kaçırmayın!

Twist’ten %50’ye varan indirim fırsatını kaçırmayın!

Sevilen parçaları koleksiyonunda buluşturan marka, 30 Mayıs’ta indirime giriyor.

Sıra dışı tasarımları ve yenilikçi tarzıyla fark yaratanların markası Twist’te 30 Mayıs Cuma günü itibariyle %50’e varan indirim başlıyor. Sezonun en sevilen trendlerini koleksiyonunda buluşturan Twist, atletik kesimlerden, neon ışıltısından file detayına kadar onlarca farklı tarz ile farklılık arayışınıza çözüm oluyor.

Her zaman farklı ve iddiali olmayı sevenlerin vazgeçilmez markası Twist’te 30 Mayıs Cuma günü %50’e varan indirim dönemi başlıyor. Yaşamın her alanında farklılık gösterecek koleksiyonda; etnik desenlerin tribal anlatımı Afrika teması, atletik parçaları yalnızca spor salonlarında değil, günlük hayata en uygun şekilde taşıyan Sport&Neon teması, vazgeçilmez klasik jeanler ve yazın en sıcak yüzünü göreceğimiz Uç Yaz teması yer alıyor.

[fotogaleri=798]

İlkbahar-Yaz sezonuna atletik detayların hakimiyetinde giriş yapan Twist, ‘Modern Sportif’ konseptiyle enerjik ve dinamik bir yaz gardırobu vaat ediyor.

Siz de Twist’in %50’e varan indirim fırsatını kaçırmak istemiyorsanız 30 Mayıs Cuma günü tibariyle size en yakın Twist mağazasını ziyaret edebilir ya da www.twist.com.tr’den online alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

False